Pange oma lasterõivaste ja koduäride äri õitsema

- Jul 15, 2019-

  • Asjakohase statistika kohaselt on Hiinas enam kui 300 miljonit alla 16-aastast last, sealhulgas 171 miljonit alla 6-aastast last ja 170 miljonit vanuses 7–16 aastat, mis moodustab veerandi provintside ja linnade elanikkonnast , mille hulgas on ainus laps 34% laste koguarvust ja igal aastal sünnib üle 10 miljoni vastsündinu.

Aastane tarbijate nõudlus lasterõivaste järele on kodus 1,8 miljardit tükki, autoriteetsete asutuste prognooside kohaselt kasvab see lähiaastatel igal aastal ikkagi umbes 11% .Näha on näha, et Hiina lasterõivaste koduteenuste turg sisaldab tohutult arenguruumi, lasterõivaste koduteenuste turust saab üks Hiina kasvuturge.

Lasterõivaste kodurõivaste kaupluse omanike analüüs oma ostukanalite kohta.Üldiselt on igal linnal oma rõivaste hulgimüügiturg, kuid paljud inimesed tormavad pimesi guangdongi, dongguani, wenzhou ja teiste suurte rõivaste hulgimüügikeskusesse.Poodide omanikud kaugel asuvates linnades Nendest linnadest eemal ei soovitata kõigepealt neis linnades osta.Kui esialgne ostukogus pole suur, võite reisikulude kokkuhoidmiseks ja kulude vähendamiseks valida kohaliku rõivaturu.

Kui kogemus on küps ja müügimaht on kindel, võime minna guangzhousse ja muudesse piirkondadesse, et otsida mitu tootjat, kellel on sarnased äritüübid, et luua pikaajalisi koostöösuhteid. Juba praegu on omamoodi täiendamine, onril laos kanal on võrk nüüd , paljudel kleitide hulgimüüjatel ja tootjatel on oma koduleht mõnel veebisaidil, võib poemüüja nendel veebisaitidel sisse logida, et leida ärimees, kes täiendab onrite varusid, mis haldab tüüpi, kes oleks temaga sarnane.