Säilitage tasakaal ohutuse ja moe vahel

- Jul 02, 2019-

Meie ettevõte on alati pühendunud sellele, et luua endale professionaalne aluspesu- ja kodurõivaste bränd 0–14-aastastele lastele. "Me toetame loodusliku ja mugava tekstuuri ja värvi kasutamist, inspireerime laste lõpmatut kujutlusvõimet. Laste aluspesu pideva segmenteerimisega Turul on brändide jaoks muutunud võtmeks unikaalsete tonaalsete tootestiilide turuletoomine, et rahuldada tarbijate mitmekesiseid ja isikupärastatud vajadusi.

Sel eesmärgil on meie brändistiili eelis suurenenud toote mugavuse ja ohutuse tagamiseks tehtud investeeringute põhjal. Puuvill on tavaline materjal laste intiimsete rõivaste jaoks, kuid tavalisele käsitöö puuvillale lisatakse pehme tunde saavutamiseks silikoonõli. Silikoonõli ummistab kergesti poorid ja vähendab puuvillatoodete hingavust ja veeimavust, mis kaovad pärast mitmekordset pesemist, ja seega kivistuvad puuvillatooted kõvaks.Samal ajal nõuame, et disaini mugavusele ei lisataks takistusi, kõrge elastsuse ja jälgi suvalise lõikamise ja luude õmblemiseta õmblemise abil vähendage tõhusalt aluspesu ja naha vahelist hõõrdumist, et laps saaks luua tõeliselt intiimse, ilma surveta ja sidumata mugava aluspesu.

Oleme kinnisideeks ohutuse ja moe tasakaalust, otsustades vastutada laste, pere ja keskkonna eest ning järgides "looduslikku ja mugavat, intiimset ja harmoonilist" ellusuhtumist, et pakkuda globaalsetele beebidele turvalisemat ja mugavam isiklik tervisekaitsja.