| elavad Hiina kaubamärgipäeva 2019 tekstiili- ja rõivatööstuse seeriad, et luua Hiina tootemarkide uus ökoloogia

- May 13, 2019-

Alates 2017. aastast on Hiina seadnud 10. mai Hiina kaubamärgipäevaks igal aastal ning korraldas 2018. aasta mais Shanghais esimese Hiina sõltumatu brändi expo ja Hiina brändi arendamise rahvusvahelise BBS.

10. mail algas Shanghai 201. Hiina kaubamärkide päevakampaania Shanghai.Li keqiang, CPC keskkomisjoni poliitilise büroo alalise komisjoni liige ja riiginõukogu esimees, andsid olulised märkused selle sündmuse kohta. , tugevdades brändi ülesehitamist ja edendades arenenud tootmise ja kaasaegsete teenindusvaldkondade arengut, on olulised meetmed, et jälgida tarbimise täiustamist, vabastada siseturu tohutu potentsiaal ja edendada kvaliteetset arengut. Viimastel aastatel on teadlikkus brändi arendamisest tervikuna ühiskond on paranenud ja brändi loomine on muutunud teadlikuks tegevuseks üha rohkematest turusubjektidest.Kõik paikkonnad ja osakonnad peavad järgima xi jinpingi, uue sotsialismi ajastu, millel on Hiina omadused nagu juhised, rakendades tõsiselt CPC keskkomiteed ja riiki nõukogu otsuse kasutuselevõtt, pakkumise poolse reformi süvendamine ja innovatsioonipõhiste dev elopment strateegia, pideva edendamine reform "torud" püüdma luua õiglase konkurentsi turu keskkond, julgustada ettevõtlust, innovatsiooni tasandil, juhend ettevõtete jõuliselt edasi professionaalse vaimu, vaimu, aususe, püüdlema tipptaseme, aus konkurents turul ja tarbijad valivad oma kaubamärgi Hiinas, rohkem kuulsad maailmas, et jagada Hiinas ja maailmas paremaid tooteid ja teenuseid Hiinale.

Riigi volikogu wang yong osales üritusel ja andis kõne. Xi jinpingile nõudis ta, et Hiina uue iseloomuga sotsialismi ajastu juhtimine, peaminister li keqiangi oluliste juhiste nõuete täitmine, järgima pakkumise poolset struktuurireformi kui pealiin, brändi ehitus, et parandada pakkumise struktuuri, edendada ettevõtet massiülekande tõhususe tõstmise võtme viis, püüdma parandada tarnimise süsteemi kvaliteeti, kasvatada silmapaistvamaid Hiina kaubamärke, edendada kvaliteeti ja majanduslikku arengut, et pakkuda tugevat toetust.

Et näidata Hiina tekstiili- ja rõivatööstuse uusi saavutusi ja uusi väljavaateid, juhtige tänapäeva moe elustiili uut tarbimist ning looge Hiina rahva kaunis elus uus peatükk ja uus ajastu 10. mail, pööripäev 12, Hiina tekstiilitööstuse föderatsioon võttis 2019. aastal juhtpositsiooni Hiina kaubamärgipäevade tekstiili- ja rõivatööstuse tegevuste kavandamisel ja läbiviimisel.

Riikliku arengu- ja reformikomisjoni, keskse propagandaosakonna, tööstus- ja infotehnoloogiaministeeriumi, põllumajandusliku NongCunBu, kaubandusministeeriumi, riigihalduse, riigi turu intellektuaalomandi riigiameti, Shanghai omavalitsuse korraldatud tegevused. Hiina tekstiilitööstuse assotsiatsiooni kaubamärgibüroo, Hiina rõivatööstuse ühendus, Hiina kodutekstiilitööstuse assotsiatsioon, Hiina keemilise kiu tööstuse ühing, Hiina tekstiilikonstruktsioon koostöös sarftiga. Tegevuste seeria jooksul on Hiina brändi arendamise rahvusvaheline BBS tekstiili- ja rõivatööstus jagatud BBS, sõltumatu kaubamärgiga tarbekaupade kogemus ja peamised kogemused tekstiili- ja rõivatööstuses ning kolm peamist sektorit toimuvad samal ajal.

Oluline osa sõltumatust kaubamärgitarbimispiirkonnast Hiina kaubamärgipäeva üritusele 2019. aastal, 800-ruutmeetrites sõltumatu brändi tarbimiskogemuse tsoonis tekstiili- ja rõivatööstuse jaoks, korraldab korraldaja teemat "jagada maailma maailmaga Hiina kaubamärgid "ja ühendab tekstiilitööstuse" tehnoloogia, moe ja rohelise "uue positsioneerimise. Jaotuse" youwei rahvusliku brändi, viimistletud moe, trendi prohveti "kaudu valis korraldaja hoolikalt mitu vastavat tööstusharu juhtivat tootemarki. .Nõukogu liikme Wang koos riikliku arengu- ja reformikomisjoni, keskse propagandaosakonna, tööstus- ja põllumajandusministeeriumi NongCunBu järelevalvebüroo, kaubandusministeeriumi, riikliku turu, intellektuaalomandi büroo ja Shanghai linnavalitsuse elanikega. seitsme osakonna valitsus külastab Hiina tekstiili rõivaste brändi päeva omadusi ja koos Hiina tekstiilitööstuse assotsiatsiooni aseesimehe Yang Zhaohua külaskäiguga on liidrid Hiina tekstiili- ja rõivatoodete tootemarkide osas komplimenti saavutustega.

Näituse esimesel päeval, innovaatilise disaini, rikkaliku kuvasisu, intiimse teeninduskogemuse, interaktiivse vahetuse ja väljapaneku ning uue vaatamise näitusega kaasneva uue atmosfääri meelitamiseks külastasid mitte ainult 19 769 külastajat, vaid ka meelitasid septembris üliõpilasi ja teisi võrgukanaleid üle 25 miljoni tabamuse online-otseülekandes.Lisaks on Hiina võrk, sina.com, huashu.com, huya otseülekanne ja muud live-meediaplatvormid saanud rohkem kui 400 000 lehekülje vaatamist.

Pärastlõuna esimesel päeval on moe lindude kevad / suvi 2019 moeshow show ja osta see nii kiiresti kui võimalik. "kuju" - biüin-leffeni kevad / suvi 2019 uue toote näitamine, moejuhtide kohtumine KOL veebi kuulsus kandma live show'd ja teised toetavad iseloomulikud tegevused on omakorda lavastatud, meelitades suurt hulka meedia- ja publiku tähelepanu ja suhtlemist.

"Youwei brändi" näitusepiirkonnas toob linning kogu maatriksi brändi. Intelligentse riputamissüsteemi huvitava kuvamise kaudu keskendub see viie kaubamärgi uusimatele toodetele oma kaubamärgi all.Five kaubamärgid, erinevad IP-d, mitmekesine kaupade kuvamine, fu kottide ja muude noorte müügivormidega suur arv vaatajaskonnale.

Bosidengi näitusekambris, tugeva teaduse ja tehnoloogiaga jakkkatte eksperdis, kombineerides "sajandi riide" gore-tex kangast, mis on varustatud kuni 13 õmblusega 3 cm kohta, ja jagatud täidisega tipptasemel. Hiina tarbijad ei saa nautida ainult moodsat kodumaiste toodete mõtet, vaid tunnevad ka kodumaiste toodete teaduslikku ja tehnoloogilist võimsust, mis seab välja -30-ni väga külma temperatuuri.

Lihtne ülevaade, hüpped värvid, armastus Ameerika graffiti kultuuri meistriga Keith Harlingi kodustevaheline koostöö, teeb kogu kabiini täisväärtuslikuks. Lisaks sellele, pidevalt uurides ja praktiseerides uusi intelligentseid jaemüügi valdkondi, näiteks suuri andmeid rakenduste, tehisintellekti ja asjade interneti kaudu pakub aimo tarbijatele rohkem isikupärastatud uusi ostukogemusi ja teenust.

"Elu golfi" kontseptsiooni praktiseerijana seekord Biem. L.fdlkk Rõivaste Co, Ltd, kaudu näidata elu seeria, moe-seeria ja golf seeria, täielikult vastab kaste vajadustele eliit klassi mitu stseene.

"Käsitöö moe" näitusepiirkonnas näitab Hiina tehase värvimise (rohu ja puidu värvimine) interaktiivne ja osalusdemokraatia näitus Hiina trükkimis- ja värvimistehnoloogia ajaloolist võlu ja suurendab Hiina traditsioonilise kultuuri riiklikku enesekindlust. Nagu loodusliku eluviisi edendaja, kuldne saak 99% näitab idamaist mõtet "inimese ja looduse ühtsusest" taime värvimise tehnoloogia abil. Yantai yilini ja meiseni biotehnoloogia on tööstusliidu liikmetena näidanud oma saavutusi ka tehnoloogia ümberkujundamine.Wanshili, teisest küljest, näitab, kuidas Hiina siidi kvintessents on läbinud ümberkujundamise ja uuendamise „uue siiditee”: "traditsiooniline siid + mobiilne internet + kultuuriline loovus + kõrgtehnoloogia = klassikaline siiditööstus". Meeldiv kodutekstiil kujutab endast kvaliteetsete kodutekstiilide kontseptsiooni, intelligentset magamist ja publiku tervist. d tianyi's Jacquard kangast ka Hiina tarbijad tunnevad kvaliteedi ja mood Hiina marki.

In "trend prohvet" näitus ala, vabastamist Hiina kiu suundumust mitte ainult teerajaja trend kodumaiste toorainete teadusuuringute, vaid ka märkis suund pehme võimu Hiina fiber ettevõtete.Lisaks saavutused kiud hiiglased nagu t nagu sheng hong, tangshan sanyou, kesai bioloogia ja Jinjiang teaduse ja tehnoloogia näidata tulevase arengu suund Hiina kiudaineid.

Koostati 11. mail Hiina rahvusvahelistel brändi arenduspunktidel BBS BBS tekstiili- ja rõivatööstuses, korraldajad seavad teema „tehnoloogia ristsaadet, ehitavad rohelise ökoloogilise“, kasutades „crossover vastastikuse sidumise rajal põhinevat tehnoloogiat”, “huai avant-garde mood” hääl "," roheline mood tüüp nautida loomulik "kolm küsimust arhitektuuri, kutsuda tööstuse juhtiv brändi jagada juhtumeid, välise võimu Hiina moe brändi.Lisaks tegevused toimuvad selle aja jooksul, nagu instant show, brändi flash show, mood juht kohtumine, moe kandmine live show, nutikas paigaldamine, DIY värvimine jne.