Naistepesu hiiglane Virginia tech teenis eelmisel aastal rohkem kui 6,2 miljardit dollarit

- Jul 11, 2019-

Üks maailma suurimaid pesu tootjaid, Victoria rahvusvaheline holdings LTD. (2199.hk), kasvas käive eelmisel aastal 6,7%, ulatudes 6,263,3 miljardi dollarini HK-st. Shenzheni ettevõtte sõnul on tulude kasvule peamiselt kasu andnud oma kaubamärgi ja tootevaliku optimeerimine.

Tulu põhilistest büst- ja pesutoodetest ulatus hk 4,874,6 miljardi dollarini, mis on 3,1% rohkem kui hk 4,718,6 miljardit dollarit 2017. aastal, moodustades 77,8% kogutulust.Segmendi brutokasum kasvas 6,1% aasta võrdluses 1,0703 miljardi dollarini ja brutokasumi marginaal. kasvas 70 baaspunkti 22,0% ni.

Tulu rinnatopsidest ja muudest vormitud toodetest kasvas 1,2%, ulatudes 530,9 miljoni dollarini aastas. Tulu rinnatopside ja muude vormitud toodete müügist kontserni brändipartneritele püsis stabiilsena tänu strateegiale säilitada suurem osa rinnatopsidest Vietnami tehases tootmiseks. Ärisegmendi brutotoodang püsis 21,0% võrreldes aastatagusega. kasumimarginaal 2019. aastal koos brutokasumi kerge 1,2% -lise kasvuga kuni 111,6 miljoni dollarini hk.

Viimastel aastatel kiiresti laienenud funktsionaalsete sporditoodete osatähtsus grupi tuludest moodustas eelmisel aastal 13,7 protsenti, kasvades 39,5 protsenti, ulatudes 857,8 miljoni dollarini. Jaoskonna brutokasum oli hk 160,1 miljonit dollarit, kasvades 39,5%. Brutokasumi marginaal jäi samaks - 18,7% .Müügi kasvu kiirendas USA uue vabaajajalatsite partneri omandamine eelmisel aastal, osaliselt kompenseeris seda tellimuste langus, mis oli tingitud jalatsisuhte lõppemisest teise kliendiga sel aastal, ütles Virginia. Spordirõivaste osas kasvas kontsern unikaalse õmblusteta sidumistehnoloogia abil kahekordse numbriga müügi kasvu.

Aruandeperioodil kasvas kontserni brutokasum 8,8%, 1 341,9 miljoni dollarini ja brutokasumi marginaal paranes aasta baasil 40 baaspunkti 21,4% -ni.

Pärast äritegevuse arendamise ja kasumi optimeerimise vahelise mõistliku tasakaalu saavutamist kasvas kogu aasta puhaskasum 17,2%, ulatudes 240,2 miljoni dollarini 282,4 miljoni dollarini, ja puhaskasum aktsia kohta tõusis 19,6 dollarilt 19,6 dollarilt 23,1 dollarini. Seetõttu kavatseb ettevõte pisut suurendage lõplikku dividendi 5,3%, 3,8-lt 4,0-le Hongkongi sendile ja aasta-dividendi 7,6-le Hongkongi sendile, kasvades aastaga 20,6%.

Arvestades praegust globaalset keskkonda, ütlesid Virginia, et mõned brändipartnerid kohandavad muutuvas kaubandussituatsioonis oma ostustrateegiaid ning kontsern püüab aasta lõpuks kooskõlastada Shenzheni ja Vietnamiga vastavad muudatused leevendada muutuva olukorra võimalikku mõju.

Shenzheni ettevõtte andmetel on olemasolevatest ja tulevastest tootmisruumidest piisav, et järgneva kahe või kolme aasta jooksul pidevalt kasvada aastane tootmisvõimsus. Praegu ei plaani järgmise kahe aasta jooksul täiendavatesse tootmisrajatistesse investeerida, kuid ettevõte on tehnoloogiliste läbimurrete ja uuenduste abil oma konkurentsivõimet edukalt parandanud ning sillutanud teed automatiseerimise ja tootmise efektiivsuse parendamiseks.

Virginia ütles, et kaks ettevõtte kolmest tehasest Vietnami Singapuri tööstuspargis on viimase kahe-kolme aasta jooksul küpsemad, kasvades kvalifitseeritud töötajate osakaal ja suurenenud tootlikkus. Praegu on Vietnami tehases kokku umbes 30 000 töötajat. ja mahutavus moodustab 60% kontserni tuludest, mis on umbes 40% rohkem kui aasta varem. Kahe ülejäänud automatiseeritud tehase tootmist loodetakse alustada selle aasta juunis ja septembris.

Mis puutub Shenzheni tehasesse kui kontserni teadus- ja arendustegevuse keskusesse ja tootmisbaasi, siis jätkab see ettevõtte innovatsiooni edendamise, kõrgtehnoloogiliste toodete ja valdkonnaüleste toodete arendamise ja tootmisega seotud rolli etendamist. Lisaks Kooskõlas brändipartnerite arengustrateegiaga Hiina turu uurimiseks keskendub Shenzheni tehas ka nende kaubamärkide Hiina toodete omamaisele müümisele. Märtsis lõppeval eelarveaastal töötab Shenzheni tehases umbes 10 000 töötajat.

Pärast seda esitas nomura aruande, tõstes märkimisväärselt Virginia tech sihthinda 15,9%, hk 6,3 dollarilt hk 7,3 dollarini, ja tõstis oma reitingu "neutraalsest" tasemele "osta" .Daiwa tõstis ka oma sihthinna 5,90 dollarini hk-st. hk 5,50 dollarit ja hoidis oma “hoia” reitingut.

Tugevate funktsionaalsete sporditoodetega Nomura oli tema sissetulek eelmisel aastal ootustele vastav, kuid brutomarginaal ja puhaskasum on oodatust madalamad, eeldatakse, et grupi juhtimisvõime suudab Vietnami sissetulekuks veelgi tõusta, jõudes sel aastal veelgi 80% -ni, kaubanduse hõõrdetegurid on vähest mõju ja eeldatakse, et brutomarginaal paraneb, nii et tuleviku suhtes optimistlik on 2022. eelarveaastal 24%.

Aktsiad suleti teisipäeval 2,11% tasemel 6,02 dollarit, mis on aasta algusega võrreldes peaaegu muutumatu.