Kas kiire moe taastumine aeglustub?

- Jun 17, 2019-

Kas kiireneva moeturu nõrgenemine võib tõepoolest elavneda, teisisõnu, "ainuüksi kiiret" kiiret moet on toetatud, võib aeglustuda?

Uudised Forever 21-st Hiinast väljumisel tulid varsti pärast uudiseid, et tema USA emaettevõtja otsis pankrotikaitset. Selle kiire moesuuri saatus teeb kogu tööstuse dilemma ja segaduse täielikult avalikkusele avatud.

Mitte ainult Forever 21 ebaõnnestus, vaid ZARA inditex postitas oma madalaima aastase puhaskasumi viie aasta jooksul, H&M aeglustas kaupluste avamist, Topshopi Arcadia grupp esitas pankrotti ja sulges kõik oma USA kauplused ning New Look kaotas 74,3 miljonit naela 2018. aastal.

Kui rahvusvahelised kaubamärgid ei suuda lokaliseeruda aklimatiseerumise tõttu, siis elavad kiire moe "Hiina jüngrid" kogu maailmaga jahedas ja kuumas elus. Kohalikud kiire moemärgid, nagu Wenzhou Smithi barney riided, la chapelle jne, on samuti silmitsi vähenenud võrguühenduseta kanalite halb olukord ja netokasumi vähenemine viimastel aastatel.

Kollektiivse kokkuvarisemise "kiire mood", Hiina inimesed söövad melonit aktsepteerima, kiiresti lavastasid "südame rühma versiooni peaaegu kõikumata ja veidi tahavad naerda. JPG." Ainus kord, kui nad teevad laineid, siis kui sa tõmmake vill viimast korda sulgemishetkel.

Niisiis, me ei räägi palju "kiirete fadide" kurbadest lugudest. Keegi ei hooli neist, välja arvatud ise.

Kuid pärast kogu konteksti vaatamist leidsime väga huvitava nähtuse, st iga kiire moemärgi "eneseabi" juhendis on tähistatud paljusid "aeglase moe" jälgi. Nagu taaskasutatud kangaste kasutamine, hoolikas tarbimine, julgustades kasutatud riideid ja nii edasi.See on selgelt vastupidine algse eesmärgi kiirele moele - kiirusele Maket -, et kursis suundumustega ja uuendada kiiresti.

Kas kiireneva moeturu nõrgenemine võib tõepoolest elavneda, teisisõnu, "ainuüksi kiiret" kiiret moet on toetatud, võib aeglustuda?

"Mood heale": julm lugu kiirest moest

Chaneli stiilis kleidid on $ 30 ja kingad, mille inspireerinud on andekad, on $ 40. MMM on $ 50 ... See on kiire moe tähendus ja väärtus: kopeerida kõrge moe stiil kiiresti ja odavalt.Esimestel päevadel peeti neid moe populariseerimise tõukeks. kuue kuu jooksul, kui moe liikumine rajast näitustele toob ürituste tellimise eriala kauplustesse, on kiire moetööstus lühendanud seda kahe nädala või isegi nädalateni uute mudelitega, H&M ja Forever 21 saadavad iga päev uusi mudeleid ning Topshop käivitab 400 mudelit a nädalal oma veebilehel.

Vanadel aegadel kujundasid inimesed moeloojate sõnul oma riided vastavalt "neljale aastaajale", samas kui kiire mood loob igal aastal 52 "minihooaja". See tähendab, et tarbijad võtavad endale vajaduse lisada vähemalt üks uus "laekuv" "oma garderoobile igal nädalal.

Tänu Forever 21-le ja H&M-ile salvestatakse sellel liinil kaubanduskeskused üle maailma, rahvahulk pole kunagi olnud nii puhas. Nüüd on küpsel turgudel nagu Euroopa, Põhja-Ameerika, Hiina, Jaapan ja teised riigid hakanud aktiivsemalt vaatama ülemäärase tarbimise mitmekordne mõju ühiskonnale ja „moe hea” ettepanek on korduvalt edasi lükatud.