Integreerige teaduse ja tehnoloogia jõud, oodates tulevikutrende

- Jul 05, 2019-

Pole uudis, et mängitakse moodi koos teaduse ja tehnoloogiaga kui triki, kuid pole tavaline, et teadust ja tehnoloogiat peetakse moeks. See saade näitab tehisintellekti tehnoloogia ja professionaalse moodi kokkupõrget ja sublimatsiooni.

Selle väljalaskeshow rõivakangast toetab nutikalt "tehisintellekti tekstiilkanga disain" .Tekstiilkanga kujundus, tehisintellekt põhineb maailma juhtival tehisintellekti emotsionaalse kujunduse raamistikul, millele on lisatud arvuti nägemise tuvastamine, loomuliku keele mõistmine, selline kui võrgutehnoloogia genereerimise vastane, on suur hulk kiiret õppimist ning inimkonna ajaloo suurepäraste kunstiteoste ja disainilahenduste absorbeerimine ning Hiina vaimus tekstiiliteabe keskuse / riikliku tekstiiltoodete arenduskeskuse tekstiiliriietuse moesuundumuste uurimistulemuste ühendamine tehisintellekt ja looming, masstootmise ja tarbimise genereerimiseks võivad rahuldada moetööstuse professionaalse disaini ahela. See väljaanne on välja pandud näitusel Lu Thai Textile Co., Ltd ja Dali siid (zhejiang) Co., Ltd trükistest kangas võib olla intuitiivne show 2020/2 tehisintellekti tekstiilkanga kujundus 1 sügis ja talv Hiinas asuvas tekstiilkangas populaarses trendiuuringus originaalsus, küsite, tekstiili- ja rõivatööstuse moeloomingulisel disainilahendusel ja tehisintellekti tehnoloogial võib olla selline "suland"? Hiina sügis / talv 2020/21 tekstiilikanga mood saade võib anda imelise ja võimsa vastuse.

Sel ajal vaidlesid moeringid veel järgmise kevade ja suve üle ning tekstiilitööstustööstus oli juba vaadanud sügise ja talve 2020/21 moesuunda ning tervitas aja muutudes uhiuut algust.