Kaasasõit ja mitmekesisus muutuvad aluspesu tulevase arengu fookuseks

- Apr 30, 2019-

Ütle aluspesu on naise teine nahk, kuid juba aastaid kuuluvad reklaami ja suurte õrnade ja värviliste aluspesu ainult näojoone täiuslikule isikule ning kuidas leida endale sobiva aluspesu, kangad on mugav ja ideaalne disain. suur probleem, mis hämmastab paljusid naisi.

Naiste käsutuses oleva sissetuleku suurenemisega alustas aluspesu ka kevadel.Kogu 2018. aasta tagasi vaadates areneb aluspesu tervikuna mitmekülgselt, mitmed kaubamärgid keskenduvad juurdepääsetavamatele ja kaasavamatele piltidele .

Tööstuse esirinnas olevate seas laulab diva Rihana, kelle Savage x Fenty isiklik naistepesu liin debüteeris New Yorgi moenädalal 2018. aasta septembris. Erinevate nahatoonide ja kehatüüpide näidised, nagu Joan Smalls, Duckie Thot, Molly Constable ja isegi rase Slick Woods näitas erinevaid aluspesu stiile.

Savage x Fenty ametlikult käivitatud mais 2018, esimene kogumine nelja kategooriasse: "On Reg", "U Cute", "Damn" ja "Black Widow." Kollektsioonis on 90 toodet, sealhulgas t-särgid, rinnahoidjad, räkid, korsetid, tülliga mantlid, hommikumantlid ja aksessuaarid. Ala vahemikus 32AA kuni 44DD ja aluspüksid XS-st kuni 3X-ni mustas, beeži, lilla, lubja rohelise ja vermilioniga ja on hinnaga alates $ 14,5 kuni $ 99. Need tooted on võimalik osta eraldi, $ 50 / year makstud liikmelisuse võimalus, mis hõlmab täiustatud ostu uusi tooteid, eksklusiivne piiratud väljaanne tooted, tasuta saatmine ja tagastamise / vahetamise kasu.

TomboyXi asutasid 2013. aastal Naomi Gonzalez ja Fran Dunaway. Enne käivitamist tõid kaks kaasasutajat Ameerika Ühendriikide interneti rahvahulga rahastamise platvormi Kickstarteris 76 000 dollarit (30 päeva jooksul). muuta oma aluspesu äri 2014. aasta septembris. 2015. aasta lõpus uuendas TomboyX oma veebilehte, eemaldades kõik mitte-naistepesu ning keskendudes naistepesu, ujumisriided ja kodutarbed, kus müük on viimase kolme aasta jooksul kasvanud 2000 protsenti.

Hiinas asutati uus aluspesu-kaubamärk NEIWAI 2012. aastal. Algusest peale on see paigutatud aluspesu brändiks, mis aitab naistel saavutada sisemist vabadust, võtab mugavuse kui kõrgeima püüdluse ning austab naiste füüsilisi tundeid. võtab tootearenduse tuumaks kasutajate valupunktide tõelise lahendamise. Tagasiulatuvatest alusrõivastest, millel ei ole tagaküljel asuvaid terasest silmuseid, mis sobivad kõige varem kaugliinide kulumiseks, ühekordseks ühekordseks kodukasutuseks, mis on suletud enne ja avati pärast kevad- ja suviseeriaid 19 aastal. bränd mitte ainult ei hoia moe tunnet, vaid arvestab ka kasutajate kogemustega vannituppa minekul.

Kaasavamate aluspesu tootemarkide mitmekesisus pigistab traditsiooniliste aluspesu hiiglaste turgu.Eelmise aasta novembris on Victoria salajane iga-aastane suurnäitus, mis hoiab selle aasta valatud vormi, tihe eelmise põlvkonna "ingel" Adriana Lima alguses. supermodell Bella Hadid, Gigi Hadid ja sotsiaalmeedia tunne Kendall Jenner jne, kuid reitingud rekordiliselt madalad, 5,37 miljonilt 2017. aastal langesid 3,27 miljonini, 2011. aasta tipparv on 10,3 miljonit, andmete aasta on vähem kui kolmandik piigist.

Ettevõtte tegevjuht Jan Singer astus pärast Victoria salajasest show'st maha. Emaettevõtte L Brands andmetel langes Victoria's saladus 2 protsenti võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 1,528 miljardi dollarini 2018. aasta kolmandas kvartalis.

Võrreldes müügikasvuga püüab L Brands taastada oma endise hiilguse, tõhustades oma kaubamärkide portfelli. Detsembris teatas kontsern oma varem ostetud Kanada naistepesu kaubamärgi La Senza müügist.

Tekkis tuule liikumise ja meelelahutus, ka lase omamoodi vana aluspesu suurärimees, sportlik Tycoon ninane ärivõimalus.Septembris, Jaapani aluspesu ja tekstiili hiiglane Wacoal Holdings Corp teatas täieliku äripartnerluse Jaapani spordirõivad firma Descente Ltd, mis kaaluda uute kaubamärkide loomist spordi- ja vaba aja veetmisel, mis ühendavad funktsiooni ja moe, samuti ühiselt välja töötada kõrgtehnoloogilisi rõivaid. Kahe osapoole kasutuses on ka oma tehnoloogilised tugevused uute toodete, näiteks skintight spordirõivaste ja ujumistrikoodide arendamiseks.

Globaalne aluspesu turg oli 2017. aastal 38,9 miljardit dollarit ja Zioni turu-uuringute andmete kohaselt jõuab see 2024. aastaks 59,5 miljardi dollarini. See on kahtlemata kiire potentsiaaliga kiiresti arenev turg ja paljud arenevad Interneti-tootemargid on uute väljakutsujate grupp sellel turul, kui vanad hiiglased seda hõivasid.

Käesoleva aasta augustis rõhutati aruandes, et teaduse ja tehnoloogia pidev uuendamine, üksikasjalik aluspesu suurusjaotus, reaalsem, lähemal elule, kolm peamist positiivse suhtluse tegurit tarbijate vahel soodustavad uue aluspesu turu arengut ja on võimalik ennustada, et: aluspesu tööstusel on rohkem uusi mängijaid ning traditsiooniliste aluspesu hiiglaste valu kitsaskoht jätkub.