Kuidas koristada aluspesu

- Aug 14, 2019-

Aluspesu on meie intiimne riietus, kõige rohkem on vaja detaile puhastada.Kuidas aga pesu pestes oma tervisekaitselist rolli täita?Võib-olla arvavad paljud inimesed, et kasutage puhastusvahendit, peske, mustus pole korras.Tegelikult aluspesu, lisaks mingile sekretsioonile ja kui palju plekke?Peske aluspesu, peamiselt selleks, et mängida rolli steriliseerimisel, et kaitsta oma isiklikke osi paremini.Allpool väike jumestuskreem peaks aluspesu kohta ütlema, kuidas pesta, kuidas kulumisvõimet kaitsta.

Säästke iga päev vahelduseks

Professionaalsed naised teevad rasket ja rasket majapidamistööd, aja säästmiseks ostavad paljud inimesed kümmekond aluspesu, iga päev pole piisavalt aega pesemiseks, nad säästavad kokku ja ootavad nädalavahetust, millal nad koos pesevad.GG # 39; see&# 39 pole hea mõte. Aluspesu vahetate iga päev, kuid kui te seda GG-d ei pese, jätkab sekretsioon toatemperatuuril bakterite kasvu, muutes selle puhastamise raskemaks.'Soovitus, aluspesu peab sel päeval seda päevapesu muutma.

Hõõru seebiga 3-5 minutit

Mõni naine peseb pesu sageli kiirustades kahte sõtkuma, vahel isegi seepi ei mängita.Soovitage, aluspüksid tahavad endiselt seebiga pesta, günekoloogiaosakonna kahte tavalist suurt bakterit - seebivedeliku aluseline keskkond võib tappa hallituse ja trihhomoni.Seda saab teha tavalise seebi abil ja pole vaja kasutada" aluspesu puhasti" konkreetselt.Nühkimise ajaks on parem pärast hea seebi tegemist 3-5 minutit ettevaatlikult sõtkuda, et bakterid ja seep täielikult kokku puutuksid.

loputama

Pärast hõõrumist loputage hoolikalt voolavas vees ja loputage hoolikalt.Naise tupp on happeline keskkond, eritised on samuti happelise happega ja seep on aluseline, kui happe ja aluse kokkupuutel pestakse soola, kui see pole õigeks ajaks puhtaks pestud, siis kaua aluspesu on kõva, mitte tervisele kasulik.

Don' ärge peske neid sokkidega

Mõnede naiste komme vahetab iga päev pesumasinaga segatud aluspesu, sokke, sügisriideid, soovitus, aluspesu tuleks tingimata üksi pesta.Jalgadel võib kasvada mitmesuguseid baktereid, sealhulgas hallitus, ja kui pesed sokke ja aluspesu koos, võib hallitus pääseda aluspesu.Samuti tuleks pereliikmete aluspesu pesta eraldi ja mitte omavahel segada.

Põletikuperiood, aluspüksid peaksid triikimiseks kasutama keedetud vett

Ettepanek kannatada hallituse või trichomonas sex vaginiit naine, peaksid kandma puuvillast kvalitatiivne aluspesu.Pärast loputamist asetage see keevasse vette, et see ketendaks, või keetke see mikroobidest vabanemiseks otse.

Kuivatage päikese käes

Aluspesu õhk on väga võtmetes, rõhutavad eksperdid ühiselt, puhtaks pesuv aluspesu peab päikese käes õhus peesitama, ultraviolettkiir võib tappa ülaltoodud bakteri, mis on tervisele väga kasulik.Kui peesitatakse tõesti, ärge päiksesõnu pähe võtke, samuti ei tohi niiskesse tualetti õhku lasta, see peaks olema ventileeritavas kohas, näiteks rõdul, et loomulikul viisil kuivada.