kuidas valida laste riided

- Jun 12, 2019-

1. Valmistatud puhtast puuvillast

See on valmistatud 100% puuvillast. Puhta puuvillase riide niiskuse neeldumine ja õhu läbilaskvus on kõik head. Kõige tähtsam on see, et see suudab vastu seista staatilisele elektrile ja ei ima peene tolmu. Kuid puuvillase riide puudused on samuti ilmsed, nagu halb elastsus, kokkutõmbumine ja deformatsioon pärast pesemist.

Nüüd lisavad paljud kaubamärgid oma kangale 5% spandexi, lycra nime.

2. Leica

Lisa lycra see "magic fiber", väike aluspesu on parem elastsus, saab kergesti venitada, rebound ja rohkem sobivad beebi väike tagumik, ja pärast pesemist ei ole lihtne kokkutõmbumine ja deformatsioon.

Samal ajal, sest peamine komponent või puuvill, nii lycra kangast või säilitada puhas puuvilla aluspesu niiskuse imendumise gaasi, antistaatilised eelised.

3. Modal

Modell on puitmassist valmistatud spetsiaalse ketrusprotsessiga valmistatud tehiskiud. Võrreldes kogu kangaste valikuga tundub mudel siledam, pehmem, mugavam ja omab niiskust ja kortsude vastupidavust.

Kuid modaal ei ole nii karge, nii et kõige tavalisemad modaalsed kangad on modaalsete ja muude kiudude (puuvill ja spandex) segu.

Lycra on elastsem kui mudel, kuid mitte nii paindlik kui mudelil. Kuna seda lükrat kasutatakse mudelkorpuse aluspesu, võimlemisega, ujumistrikoo jne. Ja modaal on parem valik kui lycra, sest see on pehmem, hingavam ja kergem.

4. bambuskiud

Bambusest kiud on ka naturaalne kiud, mis on valmistatud väikestest aluspesu antibakteriaalsetest, niiskuse imendumisest, higi, hingavast. Kuid see ei ole väga puhas võrreldes puhta puuvillaga.

Kas olete seda jälginud, kas emad kannatavad düspaksia all?

Ma arvan, et igasugustel materjalidel on tegelikult oma eelised ja puudused, kui see on suur kaubamärk, ohutusstandardid võivad saavutada A-klassi, võivad valida vastavalt nende eelistustele.