Kuidas peaks vanemad valima laste aluspesu?

- May 21, 2019-

Värvivalik kipub olema kergem.Kuigi vanemate sõbrad loodavad, et lapsed võivad olla heledad ja värvilised, et näidata oma laste elavat isiksust, kuid eksperdid märgivad, et värvilised riided on sageli plii sisaldus liiga kõrge, lisavad plekki, sest nende laps on värvikas aluspesu pikka aega, mis viib naha imendumiseni, on kerge põhjustada beebi mürgistust.Lind mürgistus võib põhjustada kõhuvalu, mõjutada lapse hammaste ja seedetrakti arengut ning isegi mõjutada lapse intellektuaalset arengut. laste aluspesu valik valib tõenäolisemalt valge või heleda värvusega aluspesu.

Stiilivalik on soovitatav lahtise ja mugavaga.Laste aluspesu on aidata lapsel kasvada, valides disaini laste aluspesu peaks vältima liiga pingul, tagama lapse tervisliku kasvu. Paljud vanemad on tõenäoliselt ka suuremad, kui nad valivad laste suuruse aluspesu, sest lapsed kasvavad kiiremini. Aga beebi jaoks ei ole suur jalutuskäik mugav, väike laps ebamugavalt, nii et just õige suurus on lapsele kõige sobivam.

Kangaste valik kipub olema puhas puuvill.Kandke puuvillast aluspesu selle hea higi imendumise ja niiskuse läbilaskvusega, mugavaks tunnuseks on parim alus beebi aluspesu tekstuuriks. on omamoodi elastne kudumisriie, veniv hingavus on tugev, soojuse säilitamine on pisut halb, sest see ei sobi talveks, see on hea suve valik.

Kootud rihma, mis on veidi paksem kui ribriie, on kahekihiline elastne silmkoeline kangas, suurepärase mastaapsuse, soojuse säilitamise, õhu läbilaskvuse ja parema tundega, sobib sügisel ja talvel aluspesu.

Puuvillane marli, see on omamoodi tavaline kangakudumine, sest õhuke ja kiudne kliirens on suur, läbilaskvus on väga hea, kuid sissetõmmatavus, soojuse säilitamise sugu ja tunne on üldised, pärast kergesti kahanemist, peamiselt suvel pesemisel.

Terryriie, nimelt villaringi puhas puuvillane riie, kuna materjali kvaliteet on paksem, väga soe, soe säilitus sugu ja hea tõmbur ja tunne, kuid läbilaskvus on mõnevõrra halb, kasutada sügisel talve aluspesu puhul.

Ekspertide, valikuliste ja ostetavate laste aluspesu oli parem minna tavapärasesse kauplusesse, osta toode, mis sisaldab märgist ja kasutustingimust.