Meeste aluspesu terviseprobleemid

- Dec 20, 2018-

Määrdunud aluspesu paar, keskmiselt 0,1 grammi väljaheitega.

Mikrobioloogid on kogu maailmas uurinud pesumasinaid, määrdunud aluspesu, mille keskmine sisaldus on väljaheited, väljaheited, salmonella, Escherichia coli ja muud mikroobid, isegi kui need on korralikult puhastatud, kuivatatud, ei saa eespool nimetatud baktereid täielikult tappa.

Üks gramm rooja sisaldab 1000 viirust. Üks gramm rooja sisaldab 1000 viirust, 100 bakterit ja 10 parasiittsüstat. Kuigi mõned bakterid ja viirused on inimkehale head, on enamik baktereid ja viiruseid inimestele kahjulikud.

Eriti kui fekaalid saastavad vett, toitu, söögiriistu ja riideid, sisenevad kõige kahjulikemad mikroorganismid kehasse ja kahjustavad inimesi. Juba 1964. aastal leidis dr Cameron, kes uuris Oxfordshire'i Inglismaal asuva 940 mehe aluspesu,, et meestel oli aluspesu "pesupalli värvi" ja "suurte väljaheidete" vahel erinev tase, nii et dr Cameron valutas : "Meie kaasmaalastel on nii palju inimesi, kes pihuvad väikestest asjadest, nagu pisut ketšupi restorani laudlina, kuid samal ajal istuvad nad luksuslikes toolides ja söövad kaunilt oma väljaheitega värvitud aluspesu."