Kas sa tead teadmisi kõrge polüpeptiidi polüesterriie kangast

- May 14, 2019-


Mida te teate POLO kõrge polümeerikattega kangast? Polo-särkriie võib otseselt mõjutada meie valikuid polosärkide ostmiseks, allpool väikeste seeriatega, et jagada teadmisi polo-särkkangast! stiilid materjalide valimisel, hoolikalt valitud tehnoloogia, tõesti müügijärgne muretu, müügijärgne kindlus. Riietusstiilid põhinevad tegelikul pildistamisel, nii et klientidel on toodete intuitiivsem mõistmine ja võimalike erinevuste vältimine ja arusaamatused ostjate ja müüjate vahel.Meie moetooted on hoolikalt kujundatud, kõige kaasaegsem moe-stiil, iga nädal käivitatud uus stiil, stiili uuendamise kiirus on kõigile nähtav, on jäljendatud, mitte kunagi kaugemal.


1 Puuvill + polüester viitab polüestri ja puuvilla segukangale.

Üldiselt on segatud ja kootud kaks klassifitseerimismeetodit. Eeliseks on hea kortse vastupanu, mitte kerge deformeeruda, puudused on kergesti peenestatavad, pluss kaks värvimist, kangast tunda. mugavus on pisut halvem kui puhas puuvill. 65% puuvillast valmistatud POLO särk on ok, samas kui 35% puuvillast valmistatud särk ei ole nii hea. See on ebamugav kanda ja kergesti pilling.


Polüester / puuvillased kangad


2, 100% puuvill


See on tavapäraselt kasutatav POLO särkriie, millel on kõrge hind. Kuigi see ei ole sarnane teiste kõrgekvaliteediliste POLO särkkangadega, mis on töödeldud spetsiaalse tehnoloogiaga, säilitab 100% puuvill ikka veel puhta puuvilla suurepärased looduslikud omadused, hea naha afiinsus, hea õhu läbilaskvus ja hea niiskuse neeldumine. hea valik, kui teil on väike eelarve ja soovid olla mugavad.Muidugi, mõned erilised protsessid nagu villane eemaldamine, 100% puuvilla pehmendamine, aga ka kõrgekvaliteedilised kangad.


3, puuvill + lycra (kvaliteetne spandex), mida tuntakse ka lycra puuvillana


See on võime klapp ja kortsu taastumine, mis on elastne puuvillane kangas implanteeritakse spandex kudumise käigus.Hea käsi tunne, suhteliselt lähedal, silmapaistev näitaja, elastne, eriti sobib tihedalt sobivad riided.See on kasutatud Meeste POLO särgid ligi kaks aastat.Üldiselt, kui valmistate POLO särkkangast, saab spandexi kangast töödelda ainult kerge leelisega ja madala temperatuuriga merseriseerimisega. Selline kangas sobib paremini moes POLO särgile, luule tunne on natuke hullem.Eriti see kangas teha anti-shrink veepuhastus.


4. Mercerized puuvill


Sellest materjalist valmistatud kõrgekvaliteediline POLO särkriie ei säilitanud mitte ainult toorpuuvilla suurepäraseid loomulikke omadusi, vaid on ka siidine läige. Kangas on pehme, niiskust imendav, hea elastsuse ja kangaga.Plus disain ja värvus on rikkalik, kleit tõuseb mugavaks ja valikuliseks, peegeldab piisava ja klassi kandva inimese temperamenti. delikaatsem, töö ja trükkimine tikandid ja üldrõivad on erinevad, on soovitatav keskenduda kõrgekvaliteedilisele T-särkide tootjatele.5. Kahekordne merseriseeritud puuvill


Puhta puuvillast kahekordne merseriseeritud kangas on "topeltpõletatud kahekordse siidi" puhas puuvillatoode. seeria viimistlus, mis toodab kõrge kvaliteediga POLO särk kangad, riie tekstuur selge, disaini romaan, läige särav, tunne on sile, merseriseeritud puuvilla hea, kuid tänu kahele siidist viimistlus, hind on natuke kallis.


6, kolm merseriseeritud puuvilla


See kuulub puuvilla tippklassi. See on õhem ja kergem kui tavaline puuvillane kangas, pehme käega, mugav kanda, ei ärrita nahka ning tal on hea niiskuse imendumine ja õhu läbilaskvus. kõrvetatud lõngast. Pärast spetsiaalseid töötlemisprotsesse, nagu näiteks laotamine ja merseriseerimine, valmistatakse see kõrgekvaliteediliseks, heledaks, heledaks, pehmeks ja kortsukindlasse merseriseeritud lõnga.


Sellest materjalist valmistatud kõrgekvaliteediline kootud kangas mitte ainult ei säilita toorpuuvilla suurepäraseid looduslikke omadusi, vaid on ka siidine läige. Kangas on pehme, niisutab niiskust, tal on hea elastsus ja drapeeriv tunne. Kangas on värske, mugav, pehme, hügroskoopne, hingav, ilma deformatsioonita ja suurepärase läikega. Mis on disaini ja värvi poolest mugavad ja juhuslikud, peegeldab täielikult kasutaja temperamenti ja maitset. uuendada t-särgid.Mercerized puuvillasest riidest.