Laste rõivatööstuse arengusuund: brändi muster moodustub

- May 13, 2019-

Viimastel aastatel on laste rõivatööstuse arengu kiirus olnud meeste kulumise ja naiste kulumise ees ning kasvupuudus on järk-järgult laienemas. Aastatel 2013 kuni 2019 jõudis kodumaiste laste rõivatööstuse turu suuruse koondkasv 9,68ni %, mis ületab meeste rõivatööstuse 21,17 PCT ja naiste rõivatööstuse 17,54 PCT. Prognoosi kohaselt on laste rõivatööstuse rõivaste elutsükli kasvufaasis fookuses, et ühendi kasvutempo on järgmise kolme aasta jooksul jääb tööstus ligikaudu 14% ni ja 2020. aastaks ulatub turu suurus 266,5 miljardi jüaani.

Sünnituse soodustamise poliitika on kiirendanud sündimuse tõusutendentsi Hiinas. Aastatel 2013 kuni 2019 kasvas sündimus Hiinas 12,08 ‰ lt 12,43 Chinani. 0–14-aastaste osakaal Hiinas kasvas aasta-aastalt, 16,4% lt 2013. aastal 16,78% le 2017. aastal, ulatudes 233 miljoni euroni. suurenemine 19 miljoni võrra võrreldes 2016. aastaga. Kuna "kahe lapse buum" jätkab soojenemist, siis on oodata, et 0–14-aastaste inimeste arv kasvab jätkuvalt, mistõttu lastele mõeldud riiete nõudluse jaoks on kindel rahvastiku alus. Lisaks on lasterõivaste ajakohastatud sagedus suurem ja jäiga nõudluse omadused soodustavad laste rõivaste tarbimise mahu kiirenenud kasvu.

Kodumaiste laste rõivatööstus on ikka veel kasvufaasis, kusjuures viimase nelja aasta jooksul on turu suurus nii suur kui 9,68%. 2019. aasta lõpuks on absoluutne maht jõudnud 26,6 miljardi dollarini, mis ületab palju teisi riike ja teine ainult Ameerika Ühendriikidele. Samas ei ole koduste laste rõivatööstuse ülemmäär kaugeltki saavutatud: Jaapan, Ameerika Ühendriigid ja Ühendkuningriik on jõudnud vastavalt 57,8 / 98,2 / 117,4 USD, samas kui sisetarbimiskulutused on ainult 19,2 USD. Võrdluseks on, et laste rõivaste tarbimiskulutused elaniku kohta Hiinas on ikka veel palju arenguruumi. Pikemas perspektiivis, kui vabastatakse "kahe lapse majanduse" ja "tarbimise parandamise" dividendid, on kodumaised tarbimiskulud inimese kohta. lasterõivaste arv kasvab eeldatavasti, suurendades seega laste rõivaste tarbimise üldist kasvu, mis on kasulik kodumaiste laste rõivatootjate jaoks nõudluse poolel.

Hiina laste rõivaste turg on jõudnud kiire kasvu perioodile, kuid laste rõivaste ettevõtete ulatus on üldiselt väike, ühe brändi turuosa ja konkurentsivõime on piiratud. Samal ajal toovad tarbijate nõudluse muutused kaasa keerukamaid konkurentsikomponente turukonkurentsi surve kiirendas laste rõivaste turusegmentatsiooni sügavust, kuid ka kitsendas ühe kaubamärgi turupinda. Selles tööstusharu taustal peavad laste rõivatooted olema innovatiivsed, et vastata väljakutsetele, sügavale kaevamisele.

Brand muster järk-järgult kujunenud.Monopolized riikliku laste rõivaste brändi, tugev piirkondlik brändi, agent brändi ja jaemüüja brändi ilmub varsti.Märgis moodustab Echelon muster piirkonna, klassi, stiili ja nii palju tasanditel.Selleks, laste kandma ettevõtteid peab olema täpne positsioneerimine, selge brändi arendamise suund. Esimese tasandi turg jaguneb võrdselt kodumaiste võimsate ja konkurentsivõimeliste kohalike kaubamärkide ja välismaiste kõrgekvaliteediliste kaubamärkide vahel, et murda esimese astme domineerivaid välismaiseid kaubamärke. Teise ja kolmanda astme kaubamärke domineerivad kohalikud massimargid või ainulaadse skaala omavad piirkondlikud kaubamärgid. Hulgiturg ilmub suurepärase kvaliteediga, pöörab tähelepanu brändi mainele hulgimüügimargist.

Leani ettevõtte tegevus ja terminalioperatsioonid. Laste kulumisettevõtted keskenduvad terminali kiirele reageerimisele ja kasumlikkusele. Terminali turundusmudelil on kolmemõõtmeline ristiolukord, mis ei hõlma mitte ainult kaubamärke, tänavapoode, selvehallide kauplusi, mitut kaubamärki kauplustes, kuid hoiab ka välja "ühekordse" lastekaupade ostude elu saali ja kogemuste saali. Samal ajal on e-kaubandus muutunud ka peamiseks müügivahendiks.

Brändide integreerimise turundus trendiks.Mitte mitte ainult terminali ja tarbijate vahelise suhtluse kaudu, vaid ka animatsiooni ja multimeedia turunduse, Interneti-turunduse, kiire moeturunduse, kogemuste turustamise, kohandatud turunduse ja muude integreeritud turundusvahendite abil brändi kultuuri levitamiseks, brändi maine suurendamiseks .Laste riietusettevõtted peavad integreerima eelised ja arenema mitmekülgselt.

Kvaliteet muutub ettevõtte ellujäämise aluseks. Tulevikus peaksid lasteriided ettevõtted aktiivsemalt integreeruma "vähese süsinikusisaldusega ajastusse", võtma vastu rohelised toorained ja abimaterjalid, püüdma muuta laste rõivad keskkonnasõbralikumaks ja tervislikumaks ning algatada uurida laste kasvu füsioloogilisi ja psühholoogilisi omadusi ning püüdma tõlgendada laste vajadusi kaubamärkide ja toodete kaudu.

High-end kaubamärgid on endiselt laste rõivamüügi keskmes linnades, eriti suurtes jaemüügiettevõtetes. Juhtivate tootemarkide eelis laste rõivamüügis ei ole väga ilmne ning kaubamärkide vahe ei ole suur. Välisriikide ja ühisettevõtete kaubamärgid on kallimad, kuid suured kaubamajad on ikka veel populaarsed.

Lõpuks, laste rõivaste turu tarbijate vaatenurgast, koosneb peamine jõud peamiselt 80ndate vanemate vanematest ja see levib lähiaastatel 90ndate vanemate vanematele. +1 "perekonna struktuur tundub üha enam.See tähendab, et praegused lapsed haarasid kogu ühiskonna ja perekonna enneolematut tähelepanu ning laste rõivaste turg ka moe ja ilusate brändi muutuste praktilisest praktilisest kulumisest.