Hiina laste rõivatööstuse Interneti innovatsiooni BBS peeti jimo

- May 07, 2019-

Uue tee uurimiseks, lapsed, kes on interneti tööstuse arenguvõimalused, on uue laste riietuse ringluse režiim, kiirendavad laste rõivatööstuse informeerimist, kvaliteedi moekindlust, kvaliteetset arengut, 12. aprillil, mida toetab Hiina tekstiilitööstuse ringlusringkond filiaal, rahvusvahelise kaubanduse linnavalitsuse komitee, Hiina tekstiili- ja rõivatööstuse elektroonilise kaubanduse liidu kaas-teemal „uue kineetilise energia muundamise edendamine, Hiina laste rõivatööstuse Interneti-innovatsiooni BBS-i kiirendatud ringlusmudeli uuendamine” cieme piirkond.

Hiina tekstiilitööstuse assotsiatsiooniklubi konsultant Yang Donghui, Zhang Changlin, Hiina rõivaliidu asepresident jin-chun Yang, Hiina nõukogu peasekretär rahvusvahelise kaubanduse edendamiseks tekstiilitööstuses zhang, alaline asepresident Hiina tekstiilitööstuses ringlussektori haridusliit, ringlusharu filiaali juhataja asetäitja xu, YanJiang, ringlussektor, asepresident ja peasekretär zhang hy, ringlussektor, Zhu Guoxue asepresident, rõivaste rõivatööstuse ühendus Guangdongi provintsi BuXiaoJiangis, valitud cieme linnaosa rahva valitsuse asetäitja piirkond Qingdao linn, Rohkem kui 300 osalejat, sealhulgas liu yongjun, jimo rahvusvahelise kaubanduse linna juhtimiskomitee direktor, Interneti-innovatsiooniplatvormi eksperdid, riiklike tekstiili- ja rõivatoodete turu ning ringlussevõtu ettevõtete esindajad, laste rõivatööstuse esindajad ja peavoolu meedia esindajad, osalesid kohtumisel. Jimo rahvusvaheline kaubandus linna pilv platvorm - armastus jimo pilv platvormi tehtud ametlik vabastamist.

Qingdao cieme valitud linnaosa valitsus, asetäitja linnaosa juht ütles kõnes, tuginedes cieme laste rõivatööstuse eelis, praeguse cieme on ehitatud laste rõivaste uurimis-ja arendustegevuse, projekteerimise, tootmise ja tootmise kui sihtasutuse, mida iseloomustab IP ehitada laste rõivaste kaubamärgiga inkubatsiooni, laste rõivaste äritegevuse aglomeratsiooni, laste haridus- ja meelelahutus meelelahutust, laste tööstuse peakorteri majandusvööndit kui kogu tootmist linna artikli brigaadi sulandumist laste rõivakauplusega Hiina omadustega. Samal ajal, 100 000 ruutmeetrit Jimo rahvusvahelisse kaubanduslinnasse ehitatud jimo laste rõivakauplus on äratanud üle 600 jimo ülemuse rõivaste tootja ja kaubamärgi, mis veelgi suurendab "jimo kvaliteediga tootmise" mõju ja konkurentsivõimet.

Shangongi tekstiili- ja rõivatööstuse assotsiatsiooni peasekretäri zhang chunhua sõnul saavutas 2017. aastal shandongis 3 444 tekstiili- ja rõivasektori ettevõtet oma põhitegevusest 1,18 triljoni jüaani kogutulu, mille kogukasum oli 82,104 miljardit jüaani, sealhulgas kogu kasum 54.895 miljardit jüaani.Meie provintsi eksport tekstiili-ja rõivaste kokku meile $ 21.779 miljardit, säilitades hea hoog arengut. Viimastel aastatel, Shandongi provints, mida esindab Jimo rahvusvahelise kaubanduse linn, luokou riietus linn, weifang xinghe rahvusvaheline valgus tekstiili linn ja linyi huofeng riided linn, on oluliselt parandanud oma brändi hoone teadlikkust ja turustamise võime.

Hiina tekstiilitööstuse assotsiatsiooni filiaalide asepea asetäitja, Hiina tekstiili- ja rõivatööstuse aseesimees Zhu Guoxue märkis kõne ajal, et tulevane cieme peaks kasutama võimalust, tegema digitaalset intelligentset rõivatööstuse arengu planeerimist, tugevdama tööstuslikku arengut e-kaubanduse edendamine, väikeste ja keskmise suurusega rõivaprojektide edendamine digitaalse võrgu kaubandus- ja ärimudelile, tootmisressursside ja e-kaubanduse platvormide täieliku seose edendamine, aktiivsete tehnoloogiate, seadmete ja teenuste jagamise suunamine tootmistingimuste jaoks, kiirendame ettevõtete kiiret reageerimist, paindlikku ja tõhusat tarnevõimet, kiirendame rõivaspetsialistide aruka turu loomist ja edendame rõivaste jaotamise ja tootmise kooskõlastatud arendamist. Samal ajal peaksime laiendama uusi kaubandusmudeleid, teostada piiriülest e-kaubandust ja integreeruda selle juurde Globaliseerumise e. Hiina tulevase tekstiililiidu ringlussektori filiaal ühendab nagu alati alati ressursid ja toetab täielikult jimot, et luua uus tootmise ja ringluse integreerimise ökoloogia, mis hõlmab rõivaste tootmise, turustamise ja logistika tõhusat koordineerimist, ning luua uus tulevik tööstuslike klastrite jaoks.

Kohtumisel, Sun ning eesistuja Qingdao xuesheng võrgu tehnoloogia co., Ltd. andis ametliku väljaande jimo rahvusvahelise kaubanduse linna - aijimo pilvplatvormi pilvplatvormil. On teatatud, et platvormi esimene etapp on käivitatud kauba koondamise, äri sobitamise, maksete ja arvelduste, tellimuste inventuuri, varahaldusteenustega ja muud funktsioonid, tootjad ja kaupmehed saavad valida platvormi, kus pakkuda agenditoimingut, intelligentset ühtset ladustamist, finantseerimist ja finantsteenuseid, saadetise müüjat, analüüsi- ja otsuste tegemise teenuseid ja muid teenuseid. brändi ja väärtusega ning professionaalne turg uuendab töörežiimi "Internet + teenus + professionaalne turg" ning muutub terviklikuks platvormiks, et pakkuda brändi, rahanduse, kaubanduse, andmete ja muude tööstusharude jaoks kogu protsessi teenuseid.

Yang jinchun, Hiina riikliku rõivaliidu asepresident, tegi kõneposti kõne "laste rõivatööstuse ümberkujundamise tarbimise uuendamise" all. Yang jinchun märkis, et Hiina rõivatööstuse tarbimise uuendamise taustal on järgmised omadused: kooseksisteerimine online ja offline, kõrge maksumus ja delikaatne tarbimine, terminalide ja maksete mitmekesistamine, kogemuste ja usalduse hindamine, brändi ja isikupärastuse kooseksisteerimine. Tarbimise parandamine edendab kvaliteetsete tööstusharude ja toodete arengut, mis väljendub suurepärases kvaliteet, erakordne jõudlus ja emotsionaalne kogemus.Nende hulgas on prioriteetide hulgas kvaliteedi parandamine.

Praegu on Hiina laste rõivatööstuse kvaliteedistandardite ehitamine üha täiuslikum, mida kujutab endast 80-aastane põlvkond, kus uue põlvkonna linnatarbijate rühmadel on tugev ohutustunne, füüsilise järk-järgult paranenud üldine kvaliteet, tarbijate kaebuste arv vähenenud, kuid on veel palju arenguruumi. Laste rõivatööstuse "kvaliteedi parandamise" ümberkujundamine peaks keskenduma järgmistele aspektidele: tarneahela tugevdamine, algse disaini parandamine, ettevõtete riskiteadlikkuse ja kvaliteedijuhtimise taseme parandamine, laste rõivaste ehitamise parandamine standardne süsteem ja teenuste süsteem, et veelgi parandada toodete kvaliteeti ja stabiilsust, anname täieliku panuse valitsuse reguleerivale rollile, tugevdame turujärelevalvet ja avalikke teenuseid ning kaitseme ausat konkurentsi. tugevdada tööstuse enesedistsipliini ja kaitsta pubi Valitsus, tööstus, ülikoolid ja uurimisinstituudid peaksid tegema innovatiivset koostööd, et suurendada ettevõtete sisemist tugevust ja suurendada turu konkurentsivõimet kaubamärgi loomise kaudu.

Uued teaduslikud ja tehnoloogilised revolutsioonid loovad pidevalt ühte tööstusrevolutsiooni pärast teist. WecChat on "+" internetiajastuse ajal mitte märksõnad, eriti pärast kiiret arengut, nüüd on saavutatud inimsuhete ühendused, WeChat Internetiga ühendatud inimesed on muutunud tõeline "mobiil-ID" isik, rõivatööstuse jaoks tulevik WeChat kuidas nende turundus ja arendamine suureneb? Seetõttu kutsub BBS üles pakkuma WeChati tööstuskoostöö osakonna projektijuhatajat, et anda sõnavõtt "WeChat jaemüügilahendused rõivatööstusele.

Ling ütles, tencent 's jaemüük tarkus, peamiselt on roll kaasata läbi mitmeid mobiilimakseid, avalik, väike programmid, sotsiaalne mõju reklaami eelis kasutaja ja stseeni, edendada online integreerimine andmed mootori, aidata jaemüüjad realiseerida tarbija elutsükli juhtimine ja isikupärastatud puudutus, jaemüüjate ja tarbijate vaheline suhtlus jätkusuutlike sillade ehitamiseks.Lisaks pakub tencent WeChat võrguväliseid lahendusi hetkedel reklaamides, et meelitada kauplusi, koodi skaneerimist, soovituslikke soovitusi, elektroonilisi arveid, kuponge, ostude sooritamist pakuvad veebipõhiseid lahendusi bränditsooni, sotsiaalkaardi, sotsiaalse vahetu allahindluse, avaliku konto sisu äravoolu, liikmelisuse, WeChati elektroonilise arve jne kaudu.

Infohoiu ajal on tarneahela mudelit läbinud ka olulised muudatused ja uuendused. Kuidas muuta traditsioonilist tarneahela mudelit, parandada efektiivsust ja luua suuremat väärtust? Li jinzhu, kute insenerisüsteemi üldjuht ja Hiina Interneti-tööstuse uurimisinstituudi peasekretär võtsid teema „riietuse tarneahela juhtimise Interneti-uuendused”, ja töötanud välja uue mudeli C2M tarneahela internetis ajastu.C2M, ta väidab, on läbi uue tehnoloogia ja andmete intelligentsuse, et optimeerida ettevõtte algse ressursi konfiguratsiooni optimeerimine, parandada koguteguri tootlikkust, aktiveerida varu, murdis limiidi aja , ruumi, piire ja keelt, vähendada äritegevuse kulusid, parandada tõhusust, suurendada mugavust ja lisandväärtusega teenuseid, luua ressursside jagamise mudeli, sisemiste ärimudelite ja kompensatsioonirežiimi funktsioon ning realiseerida traditsioonilisest masstootmise ümberkujundamisest isikupärastatud massiline kohandamine, sisuliselt on "korraldada" tarneahela ressursse klientide tarkusega (em vastus ja nõudlus), reageerivad kiiresti, viivad tootmise lõpule, rahuldavad nõudlust ja lase tarkusel juhtida masinaid, seadmeid, inimesi ja ressursse tootmisvõimsuse loomiseks.

Tööstuse ümberkujundamise ja ajakohastamise kiire edenemisega kaasnes turukeskkonna muutumine, tekstiili- ja rõivaliiklus rangemate nõuetega, kuidas paremini ära tunda tööstuse omadustest tulenevad uued võimalused uuel perioodil, mil tööstus suudaks pakkuda efektiivne ringlussevõtu tõhusus, see on üks tähtsamaid teemasid, millega tööstuse ringlussevõtu teenus silmitsi seisab.Selleks kutsume Hiina tekstiilitööstuse assotsiatsiooni filiaali, asepresidenti xu lingi poolt korraldatud kõrgetasemeliste kõneluste asepresidendiks ZhongFang cgu (Peking) investeeringuid juhtimise co., LTD., esimees Ye Liang, Qingdao moeloojate ühing, aseesimees, Qingdao näitavad Dan rõivaid co., LTD., Korea esimees uus, jinan veel xue-qian liu, üldjuht rõivas linn, jingdong mood tarneahela juhtimise ja innovatsiooni osakonna jagamine vanemate hangete haldaja ja teiste tööstusharu eliitvaldkondade vahel, kus on "ringhäälinguteenus ja äritegevus" innovatsiooni mudelit, nagu teema, arutatakse kuumade küsimuste ümber.

Dialoogi külaline ütles puudumise teabe üksuse hulgimüüjad, andmete kadumine, ruumi puudumine, ärikahjum, nagu näiteks kokkupõrke tagajärgedega, nagu näiteks Interneti-kanali suunamine on faasi ümberkujundamisse ja uuendamisse, on innovatsiooni edasine märk ressursside integreerimine ja peen juhtimine, online-integratsiooni tugevdamiseks, toodete kogu elutsükli juhtimissüsteemi loomiseks, põhilise konkurentsivõime loomiseks. Erinevates piirkondades on erinevused kultuuri ja ringluses. Seetõttu tuleks juhtimise, teenuse ja filosoofia uuendusi kohandada kohalikele tingimustele ning tugevdada vanade ja uute juhtide ümberkujundamist, et kiirendada Hiina tekstiili- ja rõivatööstuse kvaliteetset arengut ning rahuldada täielikult inimeste kasvavaid vajadusi. parem elu.