Hiina majandus aeglustub, kuid rõivatööstus kasvab endiselt

- Aug 16, 2019-

Kui Hiina majandus aeglustub, näitavad mõnede toorainete hinnad, et rõivaste ja jalatsite tarbimine ei ole Hiina turul mõjutatud.

Võta polüester. Alates Adidas tossud H&M naiste kanda alla vestid Säärised, tooraine, mida kasutatakse sünteetiliste kiudude on kõikjal. Hiina polüesterfilamentlõnga hind on käesoleval aastal tõusnud kõrgeimale tasemele, sest vähemalt 2014, vastavalt ametlikule statistikale. Peamine põhjus, vastavalt Salmon Aidan Lee, Singapuri põhinev konsultant Wood Mackenzie, on "mõnevõrra ootamatu" tõusu rõivaste tarbimine maailma kõige popim riik.

Hiina tarbijausalduse indeks tabas veebruaris oma kõrgeimat taset rohkem kui kahe kümnendi jooksul, vastavalt riiklikule statistikabüroole. Catherine Lim, tarbija analüütik Bloomberg tööstuse uurimistes Singapuris, ütles, et rõivad ettevõtted, mis müüvad Hiinas on näinud tugevat müüki sel aastal.

Hiina majanduskasv aeglus augustis neljanda kuu jooksul, näitasid varajased näitajad, lisades valitsusele survet, et ta rakendaks majanduskasvu poliitikat. Kuigi majandus-ja aktsiaturturu ebakindlus võib nõudluse kasvu aeglustada, on kindlasti tõsi, et tarbijad ostavad endiselt neid riideid, mida nad armastavad.

"Vaata riideid ja jalatseid, need väga põhilised vajadused," ütles Lim. " Tarbijate nõudlus kasvab põhiliselt ja nii juulis kui ka augustis oli hea. Isegi kui majanduskasv on aeglane, ei ole see tõsine. Loomulikult ei saa loota, et 20 protsenti aastas on nõudluse kasv, kuid nõudlus on endiselt olemas. "