Laste kulumistööstus shuffle'i perioodiks, uue mitmekesistamismudeli kujunemine

- May 15, 2019-

Pidevalt muutuv laste rõivaturg on toonud kaasa erinevaid võimalusi ja väljakutseid: mõned kaubamärgid on näidanud soojenemist, samas kui mõned ettevõtted ei ole saavutanud rahuldavat tulemust. Selle tulemusena on tööstus silmitsi ümberkorraldamise perioodiga.

Traditsioonilised laste riietusettevõtted on vähenemas

Dada omandas tippu, ja selliste kaubamärkide nagu mamimaka ja haier arendamine jäi seisma. Laste kulumine, endiste päevade "sinine meri" turg, kui paljude tööstuskapitali sissepääs, paar aastat tulid üheks "punane meri".

Traditsioonilised lasterõivaste kaubamärgid on olnud hobusehoidja, turba, nimekirjas unistus ja lõpptulemus ning seejärel peatunud järsult, samuti on nad palganud disaini, turundusmeeskonna kõrge hinnaga, julged ja drastilised reformid, kuid lõppkokkuvõttes ei ole mingit efekti. Traditsioonilistes laste rõivatööstuses on kolm kitsaskohta. Traditsioonilised quanzhou laste rõivatööstuse ettevõtted on rohkem töötlevad ettevõtted, kes tegutsevad traditsioonilises hulgimüügirežiimis, ulatuslik areng, on väärtuskõvera allosas. ebapiisav, ei suuda sammu pidada tarbijaturu ajakohastamise tempoga, uurimis- ja arendustegevuse investeeringutega, terminali poodide uuendamisega, brändi toonilisuse rajamisega ja muude toodete põhilisse konkurentsivõimet puudutavate elementidega, on kõige traditsiooniliste laste rõivatööstuse ettevõtete puudus. Kolmas , tööstusliku elujõulisuse puudumine, enamik laste rõivatööstuse ettevõtteid vastavatesse laiendamisvaldkondadesse, laienemist ei ole näha, res üksiktoote üldises tööstuslikus vormis, mis mõjutab tööstuslikku elujõudu ja järelmõju.

Uus hajutatud turu mudel

Spordimärgid, kiire moemärgid ja vabaajarõivaste kaubamärgid tahavad laste rõivaste turul jagada ja nende tulemuslikkus on kiiduväärt.

Laste rõivamärgiste väikese suuruse tõttu koduturul ja tööstusharu määratlemata juhtivatel kaubamärkidel on spordimärgistel suur turg. Koos kahe lapse poliitika avamisega on turg veelgi laienenud. Umbes 2015. aastal on paljud täiskasvanute spordimärgid võtnud laste rõivatööstuse ühe olulise strateegiast.

ANTA KIDS, ANTA ANTA KIDS ja FILA KIDS, esimesed kohalikud spordirõivaste kaubamärgid, mis purustavad laste turgu, on olnud tugevad esitajad.Iga on pidevalt täiustanud mitme brändi maatriksi paigutust, omandanud kuulsa lasterõivaste kaubamärgi KINGKOW (väike lehm) Hongkong ja alustas laste sporditurgude mitut brändi strateegiat, mis hõlmas professionaalset sporti mass sportimisele, tipptasemel vaba aja veetmist linna sobivusele, mis vastab erinevate tarbijate vajadustele.

Tegelikult ei ole mitte ainult spordimärgid laste rõivatööstuse, kiirete moemärkide uniqlo, ZARA, GAP, H&M, vaid ka vabaajarõivaste tootemarkide sema, taiping linnu, meterbangwei, jiangnanriide rõivaste ja nii edasi, nagu kõik soovivad lastega jagada rõivaturg, tulemuslikkuse kiiduväärt.

Kas see on anta või senma, on üha enam ettevõtteid ühinemiste ja omandamiste kaudu mitmekesine ja rikkalik kombinatsioon laste rõivamärgistest, alates massiturust kuni tipptasemel positsioneerimiseni, omama turulepääsu ja tegutsemisvõimet suuremates Aasia turgudes ja teistes rahvusvahelistel turgudel ning et neil on ülemaailmne tarneahela paigutus.

Brändi eelseloni moodustamine

Nagu me oleme õppinud, on Hiina laste varustus tööstusel praegu 3 suurt plaati, vastavalt on Hiina, Fujian, guangdong, 10 kaubamärgi marki, mis koosneb 20 suurest laste varustusest 20 Hiinast. grupi mees scuffle etapp, brändi echelon turu vormid esialgselt.

Paljud täiskasvanud kaubamärgid laienevad laste kulumisele. Samal ajal, kuna täiskasvanud brändikanalite, kaubamärkide ja ressursside eelised on täiskasvanud kaubamärgiga laste rõivaste äritegevus ohus, ei ole traditsiooniline laste kandemärgis väikest mõju. riietusettevõtted teevad laste rõivaid, töörežiimis, hangete, brändi toimimise, juhtimise, vähe erinevusi.Lisaks on piiriüleste ettevõtete kapital suhteliselt tugev, mis võimaldab neil saavutada kiire paigutuse ja laienemise.

Tõepoolest, nii luksusmärgid, kiire moemärgid kui ka spordimärgid suurendavad laste rõivatoodete turgu ning laste rõivad on muutunud rõivatööstuses esilekerkivaks kohaks.

Praegu on Hiina laste rõivaste turg jõudnud kiire kasvuperioodi, kuid laste rõivaste ettevõtete ulatus on üldiselt väike ning ühe brändi turuosa ja konkurentsivõime on piiratud. laste rõivamärgistus, tugev piirkondlik bränd on ilmumas.

Tööstuse ümberkujundamise mõju on silmapaistev

Laste rõivatööstus on nüüdseks tekstiili- ja rõivatööstuse fookuses, iga ettevõte soovib selles tööstusharus juhtpositsiooni omandada, lisaks arusaama tekkivatest tarbijate isiksuse nõudluse muutustest, aga ka reaalajas jälgides tööstuse tulevikku.

Viimastel aastatel on mitmed sellised ettevõtted nagu senma, annell, liining, anta, taiping linnud, meterbonwe ja nii edasi laste rõivaste turunduse paigutuses, toodete mitmekesistamine, tootemargi mitmekesistamine ja arendusmudeli turgude eristamine.

Üleminek brändi jaemüügile

Tööstuse võitjad on "ühekeskne, mitme brändi, universaalkanali" kaubamärgiga jaemüüjad.

Praegu on laste rõivatööstusest saanud kuum sektor. Mitmete välismaiste kõrgekvaliteediliste rõivamärgiste omandamise ja pideva investeerimisega iseseisvasse teadus- ja arendustegevusse on spordimärgid teinud hea alguse ning innovaatiline turundus ja tarbijate kogemuste süvendamine on muutunud hetkeks.

Brändi integreeritud turundus on muutunud trendiks. Laste rõivamärgid ei peaks mitte ainult suhtlema terminali tarbijatega, vaid ka levitama brändi kultuuri ja suurendama brändi mainet Interneti-turunduse, kogemuste turustamise, kohandatud turunduse ja muude integreeritud vahendite abil.

Kodumaise tarbimise täiustamise laiaulatusliku saabumisega soovivad tarbijad üha enam otsida uut jaemüügimudelit, millel on "uus kogemus, uus gameplay ja uus režiim".

Optimeerige tarneahelat

Pidevalt täiustage tootearenduse võimalusi, kasutades täiustatud juhtimismeetodeid, et vähendada kulusid, optimeerida iga tarneahela lüli

Laste rõivatööstus on nüüdseks tekstiili- ja rõivatööstuse fookuses, iga ettevõte soovib selles tööstusharus juhtpositsiooni omandada, lisaks arusaama tekkivatest tarbijate isiksuse nõudluse muutustest, aga ka reaalajas jälgides tööstuse tulevikku.

Pidevalt muutuv laste rõivaturg toob pidevalt kaasa erinevaid võimalusi ja väljakutseid. Olenemata sellest, kas tegemist on traditsiooniliste lastematerjalide või omni-kanalite kaubamärkidega, edendavad nad vaikselt erinevaid muudatusi ja uuendusi.Laste riietusettevõtted muutuvad nii sisemiselt kui ka väliselt. Sisemiselt on nad teinud suuri jõupingutusi toote optimeerimise ja tarneahela reformimise ja integreerimise, täiustatud sisekontrolli, rafineeritud juhtimise ja innovatsiooni ning vähendatud tootmiskulude osas. Väliselt arendame jõuliselt e-kaubandust, kiirendame ühinemisi ja omandamisi ning rakendame mitut -brandistrateegia.

Protsessi otsides kasvu, mõned inimesed vaikselt pruulima pärast murda maa, kuid rohkem on käsi pärast Shouting out.With täiskasvanud riietus plaat on sama, laste rõivaste plaat ümberkujundamise periood on tulnud, kui suur lained kiirustada liiva, ka ainult tõesti "tugev" brändi talub torm.