Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem

- May 09, 2019-

Laste aluspesu, aluspesu, mida kanda 0-14-aastased lapsed, kuuluvad: rinnahoidja, aluspesu, pajama, ujumistrikoo, soojus, sokk ja nii edasi.

Sellest aastast alates on laste rõivad rõivatööstuses muutunud kuumaks. Kahe lapse poliitika elluviimisel, elatustaseme parandamisel ja tavapäraste tarbijarühmade muutumisel kiireneb laste majandus järk-järgult ja turg laieneb kiiresti. Riikliku statistikaameti andmetel, 2016. aastal, kahe lapse poliitika esimesel aastal sündis 18,46 miljonit last, rohkem kui 45 protsenti teist last või rohkem. Võib ennustada, et Hiina toob uue lapserände vooru riikliku poliitika tugeva toetusega . Prognooside kohaselt jõuab Hiinas 0-4-aastaste arv 2020. aastaks 100 miljonini.

Samal ajal, kui tööstusharu silma näeb laste rõivaste turule üksteise järel, on laste aluspesu ka pälvinud suurt tähelepanu.

Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem

Tüdrukute aluspesu, mis on mõeldud 9-25-aastastele tüdrukutele

2017. aasta mai keskel on linna ilu hoidja. teatas, et on saavutanud strateegilise koostöölepingu KIMURATANi ja tsingtao dadu'ga, et turustada ja levitada KIMURATANi kahte marki armastuse disaini ja BIQUETTEi kui eksklusiivset esindajat Hiinas. See käik teatas ka linna ilu aluspesu brändi kaevamisest laste aluspesu. turu kindlakstegemine.Samal on ka teatud roll linna ilu aluspesu brändi enda ümberkujundamise ja uuendamise edendamisel. See järgib kiiret moemärki Zara, mis avas hiljuti oma esimese sõltumatu poe lastele Londonis.

Uus sügis 2017 kollektsioon

Ei ole juhuslikult.Käinud paar päeva tagasi, maailma juhtiv loominguline firma "soe, anti iidsetest aegadest esimesena rahustav kala - 2017 ühisprodukt, mis käivitab kolm võtet", teatas kalur oma kuulsa imiku- ja Hiina aluspesu kaubamärgi. tootja Shanghai 3 relvad (grupp) co., LTD., strateegiline koostöö, koostöö ühiselt käivitas esimese tootesari - kalurihinnaga imiku rõivad.Fisheri brändil on suur rahvusvaheline maine, peamine disain ja toodang beebi- ja lapsehoidlasse, rõivamanused, beebi ja lapse toitmine ja suplemine, mänguasjad ja audiovisuaalsed tootmise tooted.Ja sanqiang aluspesu on Hiina kohalik aluspesu, millised sädemed tekivad kahe vahel?

Juba 2015. aastal ühines linna ilu Disney'ga, et siseneda "3-15-aastaste" laste aluspesu turule, kuid ei jätnud tarbijatele sügavat muljet.Sanguni aluspesu omandas ka Disney ettevõtte juhtimis- ja tootmisõiguse Ühendkuningriigis. Riigid juba 2005. aastal ning spetsiaalselt Disney kaubamärgi operatsiooniosakonna juhtimiseks, et juhtida Disney imikute aluspesu.

Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem

Otsi "laste aluspesu" Tmall kaubanduskeskuses, leiad, et parimad kaubamärgid on: uniqlo, sanqiang, annaier, hengyuanxiang, australis, punased oad, armastavad lapsed ja muud kaubamärgid, millest mõned kuuluvad kiirmoodi, mõned kuuluvad lasterõivastesse kaubamärgid, rohkem kuuluvad aluspesu marki.Nagu aluspesu inimene, peame ka näha arengusuund, et laste aluspesu on õppimise käigus, järgida turu arengut muutus, muuta aja jooksul.

Love aluspesu on ka laialdaselt tunnustatud tööstuses, oma ametlikul kodulehel on näha.

Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem

Kas olete näinud laste aluspesu tulevikku? On veel näha, millised suured kaubamärgid on järgmine suur samm.