Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem

- May 06, 2019-

Laste aluspesu, aluspesu, mida kanda 0-14-aastased lapsed, kuuluvad: rinnahoidja, aluspesu, pajama, ujumistrikoo, soojus, sokk ja nii edasi.

Sellest aastast alates on laste rõivad rõivatööstuses muutunud kuumaks. Kahe lapse poliitika elluviimisel, elatustaseme parandamisel ja tavapäraste tarbijarühmade muutumisel kiireneb laste majandus järk-järgult ja turg laieneb kiiresti. Riikliku statistikaameti andmetel, 2016. aastal, kahe lapse poliitika esimesel aastal sündis 18,46 miljonit last, rohkem kui 45 protsenti teist last või rohkem. Võib ennustada, et Hiina toob uue lapserände vooru riikliku poliitika tugeva toetusega . Prognooside kohaselt jõuab Hiinas 0-4-aastaste arv 2020. aastaks 100 miljonini.

Samal ajal, kui tööstusharu silma näeb laste rõivaste turule üksteise järel, on laste aluspesu ka pälvinud suurt tähelepanu.

Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem

Tüdrukute aluspesu, mis on mõeldud 9-25-aastastele tüdrukutele

2017. aasta mai keskel on linna ilu hoidja. teatas, et on saavutanud strateegilise koostöölepingu KIMURATANi ja tsingtao dadu'ga, et turustada ja levitada KIMURATANi kahte marki armastuse disaini ja BIQUETTEi kui eksklusiivset esindajat Hiinas. See käik teatas ka linna ilu aluspesu brändi kaevamisest laste aluspesu. turu kindlakstegemine.Samal on ka teatud roll linna ilu aluspesu brändi enda ümberkujundamise ja uuendamise edendamisel. See järgib kiiret moemärki Zara, mis avas hiljuti oma esimese sõltumatu poe lastele Londonis.

Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem. Ei ole juhuslikult.Käinud paar päeva tagasi, maailma juhtiv loomingufirma mattel "soe, anti iidsetest aegadest esimene rahustav kala - 2017 ühisprodukt käivitada kolm kaadrit," kalur , teatas oma kuulsa kaubamärgi imiku lapse kalur ja Hiina aluspesu tootja Shanghai 3 relvad (grupp) co., LTD., strateegiline koostöö, koostöö ühiselt käivitas esimese tootesarja - kalur hind imiku rõivad.Fisher brändi naudib rahvusvahelist mainet , peamine disain ja tootmine beebi ja lapse majapidamises, rõivamanused, beebi ja lapse toitmine ja suplusvahendid, mänguasjad ja audiovisuaalsete toodete tootmine.Ja sanqiang aluspesu on Hiina kohalik aluspesu brändi, milliseid sädemeid tekib kahe vahel ?

Juba 2015. aastal ühines linna ilu Disney'ga, et siseneda "3-15-aastaste" laste aluspesu turule, kuid ei jätnud tarbijatele sügavat muljet.Sanguni aluspesu omandas ka Disney ettevõtte juhtimis- ja tootmisõiguse Ühendkuningriigis. Riigid juba 2005. aastal ning spetsiaalselt Disney kaubamärgi operatsiooniosakonna juhtimiseks, et juhtida Disney imikute aluspesu.

Otsi "laste aluspesu" Tmall kaubanduskeskuses, leiad, et parimad kaubamärgid on: uniqlo, sanqiang, annaier, hengyuanxiang, australis, punased oad, armastavad lapsed ja muud kaubamärgid, millest mõned kuuluvad kiirmoodi, mõned kuuluvad lasterõivastesse kaubamärgid, rohkem kuuluvad aluspesu marki.Nagu aluspesu inimene, peame ka näha arengusuund, et laste aluspesu on õppimise käigus, järgida turu arengut muutus, muuta aja jooksul.

Love aluspesu on ka laialdaselt tunnustatud tööstuses, oma ametlikul kodulehel on näha.

Laste aluspesu turu tähelepanu tulevikus on konkurentsivõimelisem.Kas olete näinud laste aluspesu tulevikku? On veel näha, millised suured kaubamärgid on järgmise suure liikumisega.