Laste riiete kangast teadmised

- Jun 10, 2019-

1, puhas puuvill

Looduslik kangas, mugav kanda, hingav, soe, kuid kerge kortsuda, mitte kerge hooldada, halb vastupidavus, kergesti tuhmuv. Nii väga vähesed 100% puuvillased kangad sisaldavad tavaliselt üle 95% puuvilla nimetatakse puhtaks puuvillaks.

2. Ühtne tavaline riie

Pind on madala õmblusega, põhi on kõrge õmblusega, kudumismeetod on tugev, õhem kui kahepoolne riie, õhem, kerge, hingav, imav, vähem elastne, pind on sile, suhteliselt lihtne kortsuda ja deformeeruda, enamasti kasutatakse t-särkide jaoks.

3. Kootud kahepoolne kangas

Pinna ja alumise osa tekstuur on sama ja riide alumine kudumine on siledam, elastsem ja higi neelavam kui tavaline kootud kangas.

4. Velvet

Sametist kootud kangast kanga ühel küljel, mis on kaetud sametise püstise kiu või lõnga pinnaga, pehme, luikse voodriga 1,5 kuni 5 cm kõrgusel. Toode on valmistatud froteeritud kootud kangast, millel on lõigatud ring või tihend kootud kangast lõnga ringiga. Põrandalõngast ja vahtlõngast koosnev jahvatatud lõng võtab üldiselt kasutusele madala elastsusega polüesterlõnga või polüamiidlõnga elastsuse. Puuvillalõngad, polü-puuvillased segatud lõngad või muud lühikesed kiud lõngad kasutatakse tavaliselt kohevaks fikseerimiseks ja väljumiseks. Värv on särav ja loomulik, sametiline tunne on täis, tunnevad end mugavalt ja pehmena.

velvet , Pehme puudutusega, samet sirge ümmargune, selged jooned, kohev pehme, tugev tekstuuri kulumiskindel.

6. Korallist fliis

Peen tekstuur, pehme tunne mitte langeda juuksed, mitte pall. Ärge hõõruge ära. Suurepärane veeimavus, kolm korda suurem kui puuvillatooted. Ei ole nahaärritust, ei allergiat. Ilus välimus, rikkalik värvus. puuvillane hommikumantel.

7. Loksutage fliis

Loksutage teravilja alla mingi silmkoeline kangas, see on väike valuplokkstruktuur, kanga esiosa juuksed, loksutama vilja kohev ja tihe ja mitte kerge juuksed, pilling, vastupidised juuksed harva hõre sümmeetria, villus lühike, organisatsiooni tekstuur selge, kohev elastne eriti hea.Selle koostisosad on üldiselt polüester ja pehme. See on esimene valik ligi kaks kodumaist talve külma toodet.

8. Haarake villane riie

Sellel on tugev stiil ja tekstuur, pehme, mugav, elastne ja kulumiskindlus. Karvade vahele võib see hoida palju õhku, nii et tal on hea soojustõhusus.

9. Terryriie

Selline kangas on täis ja paks, tugev ja paks keha, hea elastsus, niiskuse imendumine ja soojuse säilitamine, stabiilne silmusstruktuur ja hea kulumiskindlus. Peamiselt kasutatakse spordirõivastena, rätikute t-särgid, pidžaamad, laste rõivad ja muud kangad.