Kašmiirist beebi aluspesu ja kudumistehnika

- Jul 29, 2019-

CASHMERE on tuntud oma piirkondliku nimega CASHMERE. Tänapäeval on rahvusvaheline sõna CASHMERE ehk CASHMERE CASHMERE.

Paljud inimesed arvavad, et kašmiir on peenvillane, kuid tegelikult erineb kašmiir villast.Vill kasvab lammastel ja kašmiir kitsedel.Külma vältimiseks kasvavad ainult platoo piirkonnas asuvad kitsed õhukesest kihist peenikesi juukseid. naha pind peab vastu raskele talvele.Inimesed kutsuvad neid kašmiirkitsedeks.Kevadel haarab see õhukese sametkihi automaatselt kiht, mida karjamõisad rauakammiga maha tõmbavad, et saada sametiseks.Koorevilla sisaldab mitmesuguseid lisandeid ja jämedaid juukseid. Puhta kašmiiritooraine saamiseks on vaja spetsiaalset pesemist, klassifitseerimist ja silumist, mida siis kedratakse, kedratakse ja sorteeritakse, et teha tänapäeval inimrõivaste lemmikuks kašmiir-kampsun. Kašmiir kits toodab aastas vaid 150–200 grammi villa.Sellepärast väljund on haruldane (moodustab ainult 0,2% loomse kiu kogutoodangust kodus ja välismaal), kvaliteet on suurepärane ja hind põhineb tehingus sisalduvatel grammidel, peetakse seda "kiu vääriskivideks" ja "kiudaineteks" kuninganna "ja seetõttu kvalifitseeritakse see„ pehmeks kullaks “.

Geograafiliste tingimuste piiratuse tõttu toodetakse kašmiiri ainult mõnes riigis nii kodu- kui ka välismaal.Hiina on suurim kašmiiri ja kašmiiri tootja nii kodu- kui välismaal. Kašmiiri toodang moodustab 60% kogu kodus toodetud toodangust. välismaal.See on ka teistest riikidest kvalitatiivselt parem.

Kašmiiri omadused:

Kašmiirkiud on villast palju õhemad, välised soomused on ka villast õhemad, siledad, seetõttu kerge, pehme, sitke.Eriti sobiv aluspesu valmistamiseks, tihedalt kandmiseks, kerge, pehme, pehme, libe, väga mugav, on ükski kiud ei sobi kokku.Kašmiir on õhuke ja kõver kiud, mis sisaldab palju õhku ja moodustab õhukihi, suudab kaitsta võõra külma õhu sissetungi eest, säilitada kehatemperatuuri vähendamata.Kuna see on väga õhuke, see on ketramise ja kudumise jaoks tihedalt paigutatud. Isegi jää ja lume maailmas hoiab kašmiiride soojus kehast eemal.

Osa kudumise tehnilistest tingimustest

1. Merseriseerimine: see viitab tavaliselt pingestatud puuvillatoodete (puuvillane riie, puuvillane lõng) töötlemisprotsessile, mida on töödeldud kontsentreeritud naatriumhüdroksiidi lahusega, et saada püsiv läige ja parandada värvide imendumise võimet.

2. Lihvimine merseriseerimiseks: puhas puuvillane riie rõngakujulise suujoaga liimimismasina abil, õhukesed juuksed põlevad puuvillase kanga pinnalt uuesti läbi tugeva leeliselise merseriseerimisprotsessi, puuvillakiu kiudude ja rakuliste molekulaarsete sidemete lõhe laienemisega pehmest veesüstimisest, tehke puuvillase kanga pind siledaks ja ümaraks, suurendage kiudude läiget, parandage kerget puuvillast kangast.

Leelise kokkutõmbumine: puuvillast silmkoeliste toodete töötlemine kontsentreeritud naatriumhüdroksiidi lahusega lõdvestunud olekus. Leelise kokkutõmbumise eesmärk erineb merseriseerimisest. Selle peamine eesmärk pole läike saamine, vaid silmkoekanga tiheduse ja elastsuse suurendamine.

4. Joonis: mõnes kangas luuakse kangale joonis, võttes kudumisvarda silindrist või ketast välja vastavalt kanga struktuurile.

Väljatõmmatav kangas on omamoodi kahepoolne kangas, mis koosneb spetsiaalsetest või mitte ümmargustest esi- ja tagarullidest, mis on üksteisega konfigureeritud, mis vastab asjaolule, et kangas on väljatõmmatav silmus tegelikult vastupidine kudumine. õmble vastasküljel asuvale nõelavoodile, nii et tervel kangal näib olevat ühepoolses tavalises kudumiskangas mitu vertikaalset riba.

5. Painutamine: painutamist on kolm vormi: esimene on kudumisprotsessis moodustatud pikk vill; teine on lühike vill, mis on moodustatud nihutamisega pärast ringiks kudumist; kolmas on kiud ujuvas reas välja tõmmata. hallist silmkoekangast, et moodustuks uinak. Sõlmitud riie võib pärast fliisimist olla pehme ja lihav ning kanga soojust saab uinak tekke tõttu paremaks.

6. Kuumuse seadmine: kanga kuumutamine teatud pinge all, et kinnitada see uude olekusse. See võib pärast termilist iseloomustamist parandada kanga mõõtmete stabiilsust ja seda pole kerge deformeerida isegi värvimis- ja viimistlustingimustes, näiteks kuumades ja niisketes tingimustes ning hilisema kasutamise ajal.

7. Mikroelementide biokeemia: see viitab kõrgtehnoloogia tehnoloogiale, mis suudab eraldada pika aja jooksul inimkehas imendunud infrapunalainet, seedida inimese rakke, parandada inimese mikrotsirkulatsiooni, kõrvaldada tõhusalt tükid ja avaldada antibakteriaalset tervishoidu .

Jersey: viitab aluspesu valmistamiseks kasutatavale lamedale silmkoekangale. Ruutmeetri kuivaine mass on tavaliselt 80–120 g / cm, riide pind on sile ja puhas, tera on selge, tekstuur on peen, käsi on sile, piki- ja horisontaalpikkus on hea ning horisontaalpikkus on suurem kui pikisuunaline.Hügroskoopsus ja läbilaskvus on head, kuid esinevad irdumist ja servade moodustumist ning vahel ka spiraali viltu. Ühine higiriie on pleegitatud higiriidega, spetsiaalne valge higiriie , peene pleegitaja higiriie, liimitud merseriseeritud higiriie; Vastavalt värvimis- ja viimistlusprotsessile on olemas tavaline särk, trükitud särk, mereväe ribad; Erinevate kasutatud toorainete järgi: segatud ühe särgi, siidi ühe särgi, ühekordse akrüülsärgiga , polüestrist ühe särgi, ramjee ühe särgi ja nii edasi.