Üle ootuste "kõrge temperatuuri" sündmus SIUF aprillil linn on sügavalt kahetsusväärne

- May 08, 2019-

Kaasas 38 naissoost rühma Hiina aluspesu kultuuri nädal ja SIUF Hiina (Shenzhen) rahvusvaheline brändi aluspesu show, mis toimus Shenzhenis, Shenzhen aluspesu näitusel, Shenzhen aluspesuettevõtte assotsiatsiooni asepresident ja peasekretär Zhang Fengwei juhatas konverentsi ja Uus aastakultuuri nädal ja ekspositsioon ning detailse tutvustamise ettevalmistamine, sh rõivaste, brändide ja meediapartnerite aluspesu esindajad, keda kutsutakse osalema ka ametlikult 19. aprillil 2019-21, toimub Shenzhen konventsiooni ja näitusekeskuse juures. avanemisloend.

Zhang fengwei, Shenzhen aluspesu õiglase asutaja, Shenzhen aluspesu tööstuse assotsiatsiooni asepresident ja peasekretär

Kuna peamine toetus riigi kaubandusministeeriumi näitus, rahvusvahelised kaubamärgid ja kodutarbed aluspesu tootmise baasi high-end platvormi, 14 järjestikuse aasta jooksul viia SIUF aluspesu tööstuse arengut kodus ja välismaal, 2019 on "uus" IP, " uus "skaala", uus "vaatenurk, mitmete suuremate uuenduste" uus "kõrgus, tööstusele ja aluspesu, mis ei ole" uue "pidu ootustel.

"Uus" IP: kahekordne mootor, mis juhib mitmeid kombinatsioone, uus IP-inkubeerimise mood

Organiseerimiskomisjoni pressiesindaja ütles, et 2019. aastal, kultuurisündil ja näitavad kaksikmootorit, viivad SIUF-i tegevused endiselt muutma, koos mitmetasandilise mitmekesistamisega: 1 auhinda, kaks peamist BBS-teemat, 3 suuremat turniiri, N eriline brändinäitus, mis on suurel näitusel avanenud juhtpositsioon, ühingu kadedus, siidist sinine Diane, chun, kui Sally mann, DiLan traat, punane oad ja nii edasi mitmed kaubamärgid on vabastatud näitavad, juhtides aluspesu tööstuse ahela innovatsiooni suunda ja populaarset suundumust ülemaailmse salongi tõlgendamise platvormi kaudu.

2019 "idamaine võlu ja moes yanbu Hiina rahvusvaheline aluspesu loomingulise disaini konkurss ja 2019" idamaine võlu ja uue ajastu perekond Hiina rahvusvaheline kodu rõivad ja aksessuaarid originaalse disainikonkursi eesmärk on uurida suurepäraseid disaini andeid Hiinas ja isegi maailmas, edendades selle arendamist. tööstus ja edendada tööstuslikku ümberkujundamist ja uuendamist. Praegu on seda peetud kuue järjestikuse aasta jooksul, kus on sadu koostööl põhinevaid professionaalseid rõivakolleegiume, ning see on kujunenud üheks kõige mõjukamaks võistluseks Hiina aluspesu ja kodu rõivatööstuses. aeg, kaks võluvat Oriental disainikonkursi ühinevad käed jd rahvahulga rahastamise ja jd kaubanduskeskusega, et lisada mänguväljakud ja müügieelsed lingid, käivitada "kõige väärtuslikum kaubanduslik auhind", luua disaini eelpakkumine "lõhkeaine" võistlus ja reklaamida võistlejaid turule!

Foto: Yang qingyun, Shenzhen shengshi jiuzhou näitusekoja üldjuht, LTD

SIUF-i rahvusvaheline supermodellikonkurss pärast viie aasta poleerimist on kujunenud üheks suurimaks ja mõjukamaks globaalseks professionaalseks ürituseks moetööstuses. Lisaks sellele, et luua seest ja väljast ning parandada noorte enesekindlust, elujõudu ja tervise olukorda. luua terve, positiivne, kuid mitte kaotada ilu moe suhtumine elu, kogu maailm näidata ainulaadne Hiina Oriental temperament!

Kuuendal hooajal 2019, SIUF rahvusvaheline supermodelli võistlus, mida toetavad paljud tuntud firmad nagu Hiina kuld, Hiina ehted, baoshijie-kella, 5100 joogivee, goliathi riided, audi, anlifang, lycra, platoo aare ja jinsha jõe veinitööstus, on Suurenenud piiriülene koostöö erinevates valdkondades. Konkurents esitab ka avalikkusele uuenduslikult.

On teatatud, et 2019 Hiina aluspesu kultuuri nädala jooksul palkasime rahvusvaheliselt tuntud juhtivtöötaja / Victoria salajase juhi Hamish Hamiltoni, endise Victoria salajase loomingulise juhi Rene celesteni kui 2019. aasta Hiina aluspesu kultuuri nädala, Hiina mudeli zhang jian isa, konsultant mentor ja tema meeskond - kontseptsioon 98, et juhtida elustiili avatavat näitust!

Lisaks sõlmis SIUF esmakordselt VK 100 meestega sõlmitud lepingu, et luua põhjalik koostöö, ning täiesti kombineeritud "SIUF supermodell" koos "VK 100 meestega", et luua uus IP "100 meest X 100 naist".

Hiina juhtiva meeste kogukonna platvormina on VK aastaid võtnud nägemuse Hiina meeste rõivaste ja elu suhtumise teadvustamisest ning kvaliteetsete meeste kogukondade loomisest Hiina erinevates piirkondades, pakkudes hiina kvaliteetset suhtlus- ja kuvamisplatvormi mehed, kelle elu on 5–65 aastat vana.

Koostöö sügavus, selle eesmärk on k-vitamiini sügava kündmise ühendamine meeste sotsiaalse majandusliku väärtuse valdkonnas ja tohutu SIUF rahvusvaheline supermodellide võistlus küps rahvusvahelise professionaalse töökogemuse, uue 2019. aasta Shenzhen aluspesu moe, ühiste tavade alusel. moe mõiste väärtused, õitsema muutunud asju ümber uhiuus visuaalne šokk, Hiina mood, aluspesu tööstuse, Hiina mehed ja naiste eluviis toob uusi perspektiive.

"Uus" skaala: sügavama tööstusahela katmiseks ja laiema mõju saavutamiseks

Korraldajate sõnul on SIUFi Shenzhen aluspesu näitus pärast 14 aastat kestnud arengut järginud rinnahoidja, meeste / naiste aluspesu, aluspesu, vaba aja veetmise, fabirci, mehaaniliste seadmete ning iga sõlme kogu tööstusahela projekteerimisega. materjalid, sokid, imiku laps, liikumine, kudumine, digitaalsed, uued crossover sektorid, nagu jaemüük, saavad terviklikuks tööstusharuks ja rikkaks vertikaalseks näituseks.

Aastal 2019 on näitusel näitusel kasvav ülesehituse ja tööstusketi, tooraine, lõnga, kanga ja muude tööstusahelate ettevõtete sügavuse edasine optimeerimine, mis tähendab, et lisaks näitusele mängivad Suurem roll kommunikatsiooniturul ja tööstuses, unicom ja võime ning teenindussektori staatus on samuti tõusuteel. Investeeringute ja publiku andmete meelitamisel on näitus edukalt lõpule viidud. 2019. aastal jõuab näitusepind 73 000 ruutmeetrini ja eksponentide arv jõuab ligi 900-ni.

Eriti selleks, et pakkuda paremaid teenuseid ostjatele, käivitas näitus sel aastal eelnevalt ostja kutse plaani ning uuris aktiivselt mitmekesiseid müügiedendusmeetodeid, nagu uus meedia ja platvormide koostöö, veebi kuulsus IP-tugi, diaoyiin, jd crowdfunding ja e - kaubanduse platvormi koostöö. Pressikonverentsi lõppedes oli publiku eelregistreerimise arv ületanud 10 miljonit ja registreerimiste arv kasvas rohkem kui 40% võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Üldine vaatajaskonna suhtlus oli väga positiivne.Samal ajal tulevad ka lubaduse kohaselt kohalikud hiiglased nagu lifang, linna ilu, punased oad, olinon, xinyi, haosha, luren sokid, laika, toyo tekstiil ja shijia. See näitus toob esile SIUFi läbimurde.

"Uus" perspektiiv: tööstuse selgroog klastri tugevuse kogumine, näitus tulevikku suunatud professionaalne täiendus

Viimastel aastatel on jõudsalt arenenud mitmed tuntud aluspesu tööstusklastrid. Guangdongi provintsi kui näiteks tekstiili ja rõivaste karistamine on nii traditsioonilise tööstuse kui ka kõige olulisema samba tööstuse karistamine, millel on sügav tööstuslik vundament ja hea arenguperspektiiv. ja rõivatööstus on moodustanud omavahel seotud ketrus-, kudumis-, trükkimis- ja värvimistööstuse, abimaterjalide, tarvikute, disaini, tootmise ja müügi pärast kiire arengu kiiret arengut ning selle tööstuslikku tugevust on üha enam tugevdatud.

Aastal 2019 uuendatakse karistusnäitusala SIUF-i esmakordselt, kus on rohkem kui 2000 ruutmeetrit näitusepinda. Sel hetkel kogunes aluspesu tööstusklastri selgroog, kus Guangdongi Zhongshan, Xiaolan, Foshan, yanbu, chaoshan ja Zhejiang yiwu, shandong Qingdao, Fujian Changle, Jinjiang jne, üheksa eksponentide tööstusklastrit elanikkonna kasvu hoogu, sealhulgas yanbu, Zhongshan klastrit on raskem leida. tööstusklastri võimalused ja turukonkurents aitab väljapaneku tööstusklastri ulatust parandada ja professionaalsemaks muuta ja tulevikku vaadata.

"Uus" kõrgus: rahvusvahelistumise mitmemõõtmeline tase kodus ja välismaal veelgi nähtavamaks

Et veelgi suurendada populaarsust nii kodu- kui ka välismaal, annab see maailmatasemel tööstusnäituse aluseks, 2019 SIUF rahvusvaheline plaat realiseerib mitmemõõtmelise põhjaliku uuenduse: Ameerika Ühendriikidest, Itaaliast, Prantsusmaalt, Saksamaalt, Jaapanist, Lõuna-Koreast, Taiwanist ja teistest riikidest ja rahvusvaheliste eksponentide piirkonnad moodustasid märkimisväärse tõusu, katvuse, aluspesu, rõivaste tekstiiltooted, suplusriided ja nii edasi mitmesuguste tööstuslike ahelate vahel, mille pindala on üle 1000 ruutmeetrit;

Rahvusvaheliste kvaliteetsete ostjate kutse teeb ka uue läbimurde 2019. aastal, lisades Taiwani, Hongkongi ja India rahvusvahelisi ostjagruppe ning Ameerika ja Türgi äriühenduste esindajaid, et suurendada näituse ostjate ostujõudu ja kutsuda edukalt mitmeid rahvusvahelisi külalisi rahvusvahelisest raskeveokite moetööstusest.

Mitmemõõtmelise rahvusvahelistumise ja populaarsuse edendamisega saavutatakse SIUF2019 eeldatavasti üle 80% välismaiste sihtrühmade arvu suurenemisest ning eeldatakse, et see jõuab rahvusvahelise mõju tasemele enneolematu uue kõrguseni.

Lõpuks olgem ootan 2019 Hiina aluspesu kultuuri nädal ja SIUF Hiina (Shenzhen) rahvusvaheline brändi aluspesu näitus, mis integreerib globaalse moe uute läbimurdetega, hoogustab tööstuslikku arengut ja jätkab moe pidustust. Soovin näitusele täielikku edu! 19.-21. Aprillil on seal või seal ka Shenzhen'i konverentsi- ja näitusekeskus.