Interneti aluspesu arengu analüüs

- May 16, 2019-

viimase kümne aasta jooksul on elekter olnud kuum nähtus ja kuum teema, alates kahtluse ja vastuolude algusest, hirmust ja adrenaliinist, pärast nüüdsest vaikimisi ja kallistamist, oli elektrit omandanud arvukalt kapitali ja ettevõtteid, kogenud mitmeid uuendusi ja iteratsioon, muutes selle uueks ostukanaliks ja tarbijate kogemuseks. Selles dokumendis analüüsitakse Hiina Interneti + aluspesu tööstuse arengut 2018. aastal ja prognoositakse tööstuse turusuundumusi.

Aluspesu, peamiselt viitab sisemise riietuse kulumisele, tavaliselt otsesele kokkupuutele nahaga, on üks vajalik riietus. Laiemas tähenduses hõlmab aluspesu rinnahoidjat, aluspesu, keha kujundavaid riideid, soojad riideid, spordi aluspesu, ujumistrikoo, pidžaama, kodu riided, hommikumantel jne. Kitsas tähenduses viitavad aluspesu tavaliselt rinnahoidjatele, aluspüksidele ja vormimisvardale jne.

Viimase kümne aasta jooksul on elekter olnud kuum nähtus ja kuum teema, alates kahtluse ja vastuolude algusest, hirmust ja adrenaliinist, pärast nüüdsest vaikimisi ja kallistamist, oli elektrit omandanud arvukalt kapitali ja ettevõtteid, kogenud mitmeid uuendusi ja iteratsioon, muutes selle uueks ostukanaliks ja tarbijate kogemuseks. Mooditööstuse peeneks kategooriaks on aluspesu pikka aega tantsinud e-kaubandusega viljakate tulemustega. Juba 2015. aastal on jaemüük ületanud 30 miljardit jüaani.

Tööstuse arengu staatus I: üha rohkem uusi kaubamärke on saanud aluspesu rahastamise

Kogu kodumaise Interneti + aluspesu turul on viimase kahe või kolme aasta jooksul üha enam uusi kaubamärke saanud aluspesu. Kuid need aluspesu rahastamise kaubamärgid on endiselt algstaadiumis. Need elektroonilised aluspesu kaubamärgid keskenduvad peamiselt traditsioonilise aluspesu, halva online-ostukogemuse, toodete homogeniseerimise ja muude valupunktide, disaini, kanalite, kategooriate ja muude ebamugavuste lahendamisele. mitmekesistamist.

Tööstuse arengu staatus ii: e-kaubanduse kaubamärk omni-kanali arendamise suunas

E-kaubanduse kaubamärkide vaatenurgast on saanud suundumus võrguühenduseta arendamiseks. Aastal 2008, üks aasta pärast Gerelli veebiarendust, avas ta oma esimese offline kogemuste poe. Siiani on tal 40 või 50 kauplust, millest enamik on otsemüügikauplused.Runwei avas ka oma esimese poe 2013. aastal ning bränd kavatseb 2016. aasta lõpuks avada umbes 20 kauplust. Riietusmärk on avanud oma esimese tellise- ja mördi-kaupluse Chengdus alates selle asutamisest 2011. aastal. Mõlemad mbatha ja lamu on teatanud, et nad avavad rohkem kui 30 võrgukauplust. 2015. aasta juulis avas mbatha esimese digitaalse kiirmoodi lipukaupluse Nanjingi läänesõidul Shanghais. 2013. aasta alguses pani lanmiao kasutama võrguühenduseta kanaleid.

Tööstuse turusuundumused: telliskivide kauplused + uus jaemüük on Interneti + aluspesu peamine suundumus tulevikus

Tarbekaubana, millel on tugev seos ostuvaliku ja kogemuse vahel, pööravad tarbijad rohkem tähelepanu aluspesu kogemusele. Hiljutine 13 miljoni tarbija uuring näitas, et kui inimesed ostavad riideid internetis, on nad kõige enam mures järgmiste aspektide pärast: sobivus, kvaliteet, suurus ja mugavus.Seega, kui toode on kõrgema kogemusega, ei saa aluspesu iseseisvalt vabaneda. olemasolu võrgus ja võrgus, kuid peaks olema integreeritud võrgus ja offline. Traditsioonilised aluspesu tellised ja mördi kauplused vajavad ümberkujundamist, et seista aluspesu tööstuses. Tulevikus on peamiseks trendiks tellis-ja mördi kauplused + uus jaemüük. "Järgmise 10 või 20 aasta jooksul ei toimu e-kaubandust, ainult uut jaemüüki," ütles ma. lase üksusel salvestada vasturünnak, siseneda uude koitu.