Meeste aluspesu tööstuse müügis esinevate probleemide analüüs

- Jul 03, 2019-

Viimastel aastatel on inimeste elutaseme paranemise ja parema elukvaliteedi poole püüdlemisega meeste aluspesu, näiteks tee, taobao meeste pesu kaupluse ja nüüd turul arenenud, palju poode, kuid peaks mõistma, et meeste aluspesu tööstuse praegune areng ei ole küps, selle müügiga on endiselt probleeme:

Esiteks, müügimudel.Kas lõpuks peab kõndima supermarketi, kombinatsiooni või eksklusiivse kaupluse mudelist? Supermarketi maht, kuid surve on tõsine.Ekspert, kes riietub, ütleb, et ta tuleb maha tegema supermarketit 10 aastat, saab teha suure supermarketi ainult seetõttu, et kapital on arveldatud ja kapitali käive on suur probleem.Kombinatsiooni puhul töötab see endiselt naiste aluspesuga, mis pole varasema müügirežiimi ja mentaliteediga palju muutunud. Funktsioonide ja tähelepanu vaatenurgast on eksklusiivsus loomulikult lihtne tähelepanu saada. Kujutage ette, et tänapäeval on avatud meeste jaoks iseloomulik meeste aluspesu kauplus, mis on tänapäeva naiste aluspesu populaarne, kuidas tarbijate tähelepanu köita.Kui toodete bränd toetab kaupluste müüki, pole kahtlust, et sellel mudelil on suurepärane tulevik.

Teiseks, toote struktuur.Kui valite ostude või kombineeritud kaupluste marsruudi, on ainult väike arv sorte, näiteks ninjad ainult alla 50 sordi.Kui kaubamärgil on aluspesu, kodu-, soojus-, t-särgid ja muid seotud tooteid saavad tarbijad osta neid kõiki ühest kohast, siis peab see olema kõrge tootlusega.Kliendid ostavad aluspesu, aluspesu, kodust riietust, vesti T-särki. Mitme kaupluse müügitulu on hea, näiteks CK, kolm relv, LOOKSEE need küpsed kaubamärgid, toodete struktuur suhteliselt küps sorte.

Kolmandaks, oma toodang.See tähendab, et tal on oma tehas tootmiseks. Algses Shanghais on Buddha Peteri meeste aluspesu, tootedisain ja tootestruktuur on head, kuid oma tehaset pole, kaks aastat enne brändi järsku kadunud.

Neljandaks, kanalite ehitamine ja koolitusalane suhtlus.See on eriti oluline, kuna sellised väljakujunenud rõivabrändid nagu LOOKSEE ja LOOKSEE on täiuslikud, kuid LOOKSEE on ainus viis meeste aluspesu otsimiseks.Saidi juhiste kohaselt on praegu meeste aluspesu tööstuse arendamine suhteliselt hilja, kuid tuleb ka järk-järgult järelmeetmeid võtta.

Viiendaks, kaasaegne juhtimine.Ütletakse, et nõudmisest tootmiseni kuni kanalite levitamiseni kulub vaid üks kuu. See on moodne juhtkond.Mõtteliselt tundub, et kui kasutada seda vektorit meeste aluspesu jaoks, pisut kõrge, kuid ettevõte on meeskonnatöö , bränd on pikaajaline areng, mis vajab rohkem kaasaegset juhtimist, LOOKSEE levitustarkvara, sõltumatut uurimis- ja arendustegevust terminalidele, turundust, toodet ja tootmist koos, see on ka meeste aluspesu tööstuse arengu kiirendamiseks. kõrgem lähtepunkt.

Ehkki ka meeste aluspesu tööstuse areng on praegu hakanud kuju võtma, on vastavad osakonnad välja töötanud vastavad tööstusstandardid, kuid on näha, et koduse meeste aluspesu tööstuse arendamiseks on veel pikk tee minna.