Aaloe on omamoodi kiudaine, millel on antibakteriaalsed ja tervishoiu funktsioonid

- Jul 22, 2019-

Saabub aaloe vera, naissõber võib seda kindlasti mõelda, et juuksur tõstab värvi, niisket nahka, see on hea beebi, kes tõstab värvi loomulikult. Tegelikult on Hiina traditsioonilises meditsiinis aaloe vera, toidu-, dekoratiiv- ja muud väljad hõivatud koht.Vastavalt teadusuuringute aruannetele on aloe veral ka kiu tootmisel teatav läbimurre.Sel on rohkem funktsioone kui tavalistel kiududel.

Koduteenuste tööstuse võrk

Aaloe on uut tüüpi kiudained, lisage viskoosile spetsiaalse protsessi abil aaloe ekstrakti toiteväärtust, tavapärase viskooskiu tootmiseks pole mitte ainult niiskuse imendumine, hingav, mugav, kergesti värvitav ja palju muid suurepäraseid omadusi, samuti on aaloe tervislik hooldus, antibakteriaalne, põletikuvastane, kaitseb nahka naha ja paljude muude mõjude eest, paljutõotavad väljavaated.

Uusimad kiudkangad - aaloekiud, kangas, mis imab niisket niisket gaasi, kannab kuiva ja mõnusat, omab tervislikku toimet võitluses bakteriga, antifriidiga, armastab sügavalt ema, see on chun xia, kui esimene valik, kus lapsed vahetavad uusi riideid ! Aloe kiudkangas aloe sisaldab 75 liiki elemente, mis on peaaegu täielikult kooskõlas inimrakkudele vajalike ainetega, sealhulgas 7 liiki 8 tüüpi asendamatuid aminohappeid, 11 tüüpi 12 tüüpi sekundaarset aminohapet, A-, E-, C-, B-vitamiini rühma ja 10 liiki mineraale.

Suur hulk aloe veras leiduvaid looduslikke bioloogilisi toimeaineid võib tõhusalt eemaldada inimese epidermist vabu radikaale ning sellel on võimas aktiveeriv ja kaitsev toime rakkudele ja kudedele. Aminohapped ja komplekssed polüsahhariidid on loomulik niisutav faktor (NMF), mis võib täiendada naha kadunud niiskust, taastada kollageeni funktsioon, vältida näo kortsude teket ja hoida nahk pehme, sile ja elastne.

Aaloe kiu kolm ilmset tunnust:

1. Niiskuse imendumine, hingav ja mugav

2, lihtne värvida

3, tervishoiu, antibakteriaalsed, põletikuvastased, nahahoolduse ja muud mõjud

Aaloekiudude tulevikuväljavaated peavad olema väga suured; peame aaloekiust selle uue materjali, tervise ja mugavuse tunnuslause, ära kasutama. Viige rõivatööstus uuele tasemele.